Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendszeresen etetem a mini...

Rendszeresen etetem a mini yorky kutyám és az mitől van hogy elhurcolja a saját kakiját?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Megeszi?Kapjon prémium tápot,mert nagyon nem mindegy,mivel eteted.Ha kakil,azonnal fel kell szedni.Ha felveszi,tiltani.Nyugodtan lehet rákiabálni,vagy kicsit megrázni a grabancát.Attól,hogy mini még kutya.Legyenek szabályok,amiket betartatsz vele.Több oka lehet a felevésnek,vitamin hiány,viselkedési problémák.Nem tudom,honnan jött,de ketreces,rosszul tartott,stresszes kutyáknál gyakoribb.
2014. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. yorkshire terrier, nem yorky

2. mini nem létezik

3. kint az utcán csinálja ezt?

4. meg lett verve azért mert bekakált?

2014. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első, felevés SOSEM vitaminhiány miatt van, ez marhaság.
2014. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mini yorki nincsen. A standard egy méretet ír elő.

De, hogy a kérdésre is válaszoljak:

Legtöbbször csak rossz szokás, amit úgy tudsz kezelni, hogy határozottan tiltod! Rászólsz erélyesen, érezze, hogy most rossz volt. De csak akkor szúrd le, ha épp rajtakapod, amint eszi. Ha később érzed pl a száján a kaki szagát, akkor már ne szólj rá, ne fedd meg.


A másik lehetőség még az, hogy azért eszi a kakit, mert el akarja tüntetni. Ez attól lehet, hogy leszidtad, amikor bekakilt. Ezért nem szabad kutyát leszúrni, ha lakásba piszkít.


Vitaminhiány, ilyesmi csak tévhit.

2014. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!