Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állást ajánlotok...

Milyen állást ajánlotok mennyiért?

Figyelt kérdés
Még tanuló vagyok,7.es, és a toàbb taluláshoz kellene. Eddig mindig kitűnő voltam,de az állatokhoz értek a legjobba. Minden más hidegeen hagy. Fontos,hogy jól kereső állás legyen,és természetesen állatos,főleg kutyás. A legjobbaan munkakutya,és segítő (vakvezető) kutya kiképzés érdekel. Mi a véleményetek róla? Milyen suliba menjek tovább tanulni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 8. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól akarsz keresni, akkor állatorvos leszel.

A kutyakiképzés pedig, ha jól emlékszem felnőttképzés keretein belül működik, szóval ráérsz még vele. Nem tudom, hogy kell-e érettségi hozzá, de az már semmihez nem árt ma. Illetve, amennyiben nincs még konkrét terved valamilyen szakma megszerzését illetően (gondolok itt pl. hegesztő, vagy varrónő (sajnos nem tudom a nemed)), akkor az érettségi nem fog ártani, ha mégis meggondolnád magad.

És, ha jól tudom habilitációs kutya képzésnél csatlakoznod kell valamilyen szervezethez, alapítványhoz is.

2014. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól kereső állás az nem a kutyákkal kapcsolatos.A kutyakiképzés pedig még nem állás szintjén van.
2014. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól kereső kutyás állás: állatorvos (esetleg kutyakozmetikus). Az összes többi csak viszi a pénzt.
2014. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosként jól kereshetsz. Viszont ehhez mocskosul sokat kell tanulnod és a biológia és a kémia különféle típusaival is jóban kell lenned.
2014. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok4 Először én is állatorvosnak készültem,de rájöttem,hogy én nem tudnék megműteni egy kisállatot!Én inkább tanítani szoktatni tudok állatokat,de azt nagyon jól.Nem mondanám ha nem lenne igaz,de nagyon jól értek az állatokhoz!
2014. febr. 9. 09:33
 6/9 emir72 ***** válasza:
100%
Ha rám hallgatsz, keresel valami olyan hivatást, ami ez mellett érdekel és leköt. A kutyakiképzésből nem lehet megélni, de hobbinak, másodállásnak megfelelhet.
2014. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a kutyázás egy hobby, ebből megélni nem fogsz tudni. Ahogyan írták is egyedül talán az állatorvos, ami a jól kereső kategória, én még a kutya kozmetikust sem sorolnám ide, rengetegen vannak már, elég nehéz ügyfélkört szerezni.
2014. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még annyit tennék hozzá, bár ez lehet, hogy csak az én környékemen van így, hogy KEDVES kozmetikus elég kevés van. Tehát itt azért látok némi esélyt. Sok sikert!
2014. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos úgy látszik,hogy csak hobbinak marad ez meg,viszont nem tudom,mi az ami még érdekel.tudom,hogy nem ez volt az eredeti kérdés,de egy olyan lánynak aki eddig kitűnő volt,rengeteg matek versenyt nyert meg,szeret fotózni és táncolni.Imád sportolni és atlétikából nagyon jó,és rajzolni is tud (most magamból azokat az elemeket soroltam fel amikből jó vagyok vagy jó tulajdonságom,de rossz is van...)de nem tud elhelyezkedni az életben,és a sok dolog közül nem tud választani,milyen állást ajánlanátok? egy nagyon jól kereső,és olyan munkát ahol a jó tulajdonságaimat tudnám használni.Régi nagy álmom hogy fontos legyek,az mindegy hogy milyen területen(azért nem mindegy,az a lényeg,hogy ne külső, hang, legyen fontos) segítsek az embereknek! Ha ezt a monológot elolvassátok az már egy fél siker és előre is köszönöm a második kérdésemre a válaszokat!
2014. febr. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!