Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya etetés, száraztáp?...

Kutya etetés, száraztáp? Vélemények?

Figyelt kérdés
A kutyáim Acana tápot szoktak kapni. De néha észre se veszem,hogy elfogy és olyankor nem tudom hipp hopp beszerezni. Épp emiatt vettem Real nature tápot. Mi a véleményetek róla?

2014. febr. 8. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A real nature nem egy nagy táp, de a semmitől jobb. Nálunk mindig van táp, nem szoktam megvárni, míg elfogy, de ha mégis elfogyna és ilyen 2-3 nap alatt be tudnám szerezni,akkor addig inkább húst vennék nekik.
2014. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enyéim Brit Care tápot kapnak, 12 kilós is elfogy pikkpakk.

Sajnos mire kihozzák, addigra tényleg elfogy. Ilyenkor ált. húst, belsőséget főzők nekik.

2014. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. febr. 8. 22:07
 4/5 bedovariv válasza:
Szerintem nem jó, hogy a kutya csak száraztápot kap. Válogatós lesz. Ha egyszer mást adnátok neki nem fogja megenni.
2014. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szoktunk neki rizseshúst vagy simán csak húst adni:) Plusz konzervet (jó minőségűt) egyébként mindent befal:)
2014. febr. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!