Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kutyaházat csinálni...

Szeretnék kutyaházat csinálni 2 moszkvai őrkutyának, milyen legyen?

Figyelt kérdés

Legfőbb problémám a vízszigetelés!

A rétegrend megvan, belülről-kifelé: falap, hőszigetelés, vízszigetelés, deszkák.

A kérdésem, hogy milyen vízszigetelést használjak?

Méretben egy 180-200 hosszú 80cm széles és 100-120cm magasra gondoltam. (2 kutyus számára 2 bejárattal)



2014. febr. 8. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy a szigetelést felejtsd el vagy csak minimális legyen, mert nem bírják a meleget. Nekünk a szuperül összerakott kutyaházba nem mentek be... inkább kint feküdtek a havon. Nekünk két külön kutyaház van most bár egyben is elférnének ketten, de nem fekszenek együtt, gondolom, mert melegítik egymást. szerintem ha sima egy réteg deszkát raksz vagy falap + deszka bőven elég és csak a tetejére vízszigetelés, oldalról nem fog beázni. Az oldalfalakat viszont jó erősre kell csinálni, mert ha megnyomják a habtestükkel lehet kidől az oldala :D Én csak a kutyák igényeit tudom neked leírni, a vízszigetelésre meg szerintem bármilyen anyag jó aminek amúgy is ez a célja.
2014. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vízszigetelés minek? Nem hajót építessz. Egy rendesen megcsinált oldallapon nem folyik be a víz. A tetejét kell még normálisan megcsinálni és akkor ott se ázik be. Lehet kapni bitumenes tetőfedő lemezt, az megfelel a célra.
2014. febr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi kutyaházunk az építkezésből kimaradt stáblomdeszkából készült, a tetején lécekre kifeszített páraáteresztő fólia van, arra pedig betoncserép csavarozva. Az egész kisméretű téglára állítva és úgy fordítva, hogy ne fújjon be a szél. De csak esőben használja :)
2014. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!