Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért forog a kutya korbe...

Mért forog a kutya korbe korbe lefekvés elott?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam egy kutyás könyvben, hogy így "ágyaz meg" magának a kutya: egyrészt a mancsaival megdolgozza a fekhelyet, hogy kényelmes legyen, másrészt meggyőződik róla, hogy nem fenyegeti semmilyen veszély, nyugodtan pihenhet.
2014. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
100%
Az én kutyám [2,5 éves staffi] ezt ritkán csinálja pl akkor ha paplanra fekszik gondolom meglapogatja kicsit mert úgy kényelmesebb neki, általában csak 1 fél fordulatot tesz / azonnal lefekszik [előbbi után rendszerint össze gömbölyödve fetreng] bár ugye staffi szóval szeret a hátán szét dobott lábbal "qurvulni" :D
2014. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, mint az 1-es. Úgymond "letapossa a füvet, hogy kényelmes legyen".


Egyébként nem minden kutya csinálja. Az én egyik kutyám sem pl.

2014. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem is sztaffim van 2,10 eves :D o allandoan csinálja sot még olykor kapar is :P
2014. febr. 9. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy így ellenőrzi, hogy nincs semmilyen veszély, pl nem bújt-e el egy kígyó vagy ilyesmi. Mondjuk nálunk viszonylag ritkán van a paplan alatt ilyesmi, de jobb a biztonság :)
2014. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam minden áldott este csinálja, nagyon aranyos tud lenni, de azért érdekes, hogy megmaradt a farkas-ösztön akár egy kis bichon havanese-ben is.
2014. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!