Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász és malamut? Így...

Német juhász és malamut? Így jó lesz?

Figyelt kérdés
Nos, jövőre kertes házba költözöm egyedül, és szeretnék érdeklődni a kutyatartással kapcsolatban. Nemrég pusztult el a menhelyi amerikai bulldogom, előtte shar pei kutyám volt, szintén menhelyről, de most szeretném megvenni az álomkutyáimat. Nem egyszerre, úgy gondoltam a német juhász szuka lenne, ő jönne elsőnek, ivartalanítanám viszonylag hamar és 3 éves kora környékén érkezne a malamut, egy kan. Kint lennének a hatalmas kertben a nap nagy részében, de szeretném sétáltatni is őket legalább napi 1X, van egy nagy erdő, meg kutyaiskola is a közelben. Szerintetek ez így jó lenne? Lehetnek éjszaka is a kertben, vagy tanácsos őket beengedni este? Jó ha előbb a szuka érkezik, aztán a kan? Mennyire igénylik a munkát (a malamut a húzást esetleg)? Általánosságban tudnátok mondani pár dolgot? Egyelőre abszolút csak érdeklődés szintjén vagyok.
2014. febr. 9. 12:14
 1/3 anonim válasza:
Nekem 15 évig volt Német Juhász kutyám és mellette egy kisebb Golden Retriever kutya. Semmi bajuk nem volt egymással, viszont a német juhász nagyon félti a táplálékát. Kiegyensúlyozott egy kutya, de azt mondom, hogy ha mást nem csak evéskor szedd őket ketté. Egyébként kinnt hagyhatod őket a szabadban. Nekem 15 évig voltak kint, és semmi probléma nem volt velük.
2014. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előszőr is tudni kell, hogy minden egyes kutya jelleme más és más! Nem biztos h a te németjuhászod félteni fogja a tápláékát, amit az első válaszoló írt. Mert nem konkrétan németjuhászra illik a leírás, hanem ez egyéni. Miért ragaszkodsz a szuka kutyához ?
2014. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Malamut meg Német juhász ?...Einstein meg 5 általánost végzett,kb ilyen a különbség.
2014. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!