Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kiskutyákról?

Mit gondoltok a kiskutyákról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]



#kiskutyákról
2014. febr. 9. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
szerintem gyönyörüek...
2014. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sippara ***** válasza:
85%
A második kettő egyértelműen szaporító, az elsőnek érdemes lenne írni, azzal kezdve, hogy a szülők szűrési eredményeit és a kölykök tkját szeretnéd látni, bár nagy a valószínűsége, hogy nem fognak reagálni. Ötvenért nem nagyon kapsz dobermannt, pláne nem "ígéretes" kutyát.
2014. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Gyönyörűek, de nem venném meg szaporítótól. :(

Ők addig szaporítanak, amíg van rá kereslet. A hirdetésbe bármit írhat (tk-s, jó vérvonal stb...). :(

Ha élőben is előáll ezekkel és tényleg úgy akarja eladni nektek, mint egy rendes tenyésztő (szerződést írtok, garanciát vállal, megmutatja a szülők szűréseit, házhoz mehetsz a kutyáért nem egy parkolóban veszed át stb...) akkor talán megvenném. De erre az esély kb. 0.000001%.

Apródról, expressről stb... nem veszünk kutyát 95% szaporítós kutyus.

2014. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Az abonyi valszeg csak az oltás árát akarja visszaszerezni, amennyiben valóban oltva vannak.. de azért alaposan körbe kérdeznék nála, hogy mi hogy is van..


A püspökladányos képen lévő kutya lábával krvára nem stimmel vele valami. Plusz nekem igen csak úgy tűnik hogy annak a kutyának az egyik szülője még csak nem is doberman.

2014. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hátulról kezdem.


3. Az árából is látszik, hogy valószínűleg a családnak van két dobermannja és mivel nem figyeltek rájuk, becsúsztak a kiskutyák és most próbálják őket eladni, meg egy kis hasznot szerezni belőlük, ha már eddig tartották őket.


2. Nekem ő nagyon nem tetszik. Szerintem iszonyat ronda. Ami szerepel a hirdetésben név, hogy ki az apja, na ő szép kutya. Valószínűleg nem állnak rokonságban. Ezt abból is gondolom, hogy rákerestem és úgy látom ez a kutya a saját kennelénél él, ami meg Szlovéniában van. Ha mégis vele fedeztettek volna, akkor drágább lenne a kutya...szerintem.


1. Itt legalább a kutyák szépek. De hiába, mert már fura az, hogy a szülőknél fel van sorolva három anya, meg három apa. Általában a normális tenyésztők nem fedeztetik egyszerre az összes kutyájukat, szóval ezek szerintem nagyüzembe nyomják. De aztán lehet itt is csak random beírtak neveket, és közük sincs a kutyákhoz.

2014. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Firestorm ***** válasza:

Az első szép,de valóban furcsák azok a lábak.

A második konkrétan nem látni a fejét?!Nem kéne.

A harmadik az valami iszonyat csúnya "dobermann"

2014. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem merném a nyakamat a bárd alá tenni, hogy bármelyik kutya dobermann. Lehet hogy valamiféle rokonságban állnak velük, de nem fajtatiszta egyik sem, az tuti. Unokatesóméknak keverék kutyája volt, az jobban hasonlított egy dobermannra, mint ezek a kutyusok. Az utolsónál egyértelmű, hogy nem fajtatiszta. A másodiknál a lábai alapján inkább egy collie és a roti keverékére hasonlít, mint a dobira. Az első képen látható kutya sem fajtatiszta. Már csak azért is, mert más kenneltől vette el a képet: [link]
2014. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sippara ***** válasza:
#5, nem három apa és három anya van beírva, hanem a kan, a kan szülei, a szuka, majd a szuka szülei.
2014. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első is tuti hogy kamu, a hirdető a hasára csapva beirkált pár nevet hátha ezzel rászedi az embereket.... nekem legalábbis nem adott ki semmit a Google amikor beírtam hogy "Xene Xanadu Von Sharlatán" (mondjuk elég valótlannak is tartom a sarlatán nevet).
2014. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sippara ***** válasza:
A von Sharlatán egy létező dobi kennel volt, bár a weboldaluk már nem működik, itt-ott találhatsz dolgokat a kutyáikról - persze ettől még lehet kamu, sőt, elég valószínű, de ha az is, ez egy kb. öt perces telefonhívás alatt kiderül.
2014. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!