Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?...

Mit csináljak a kutyámmal? Nem akar enni!

Figyelt kérdés
Pontosabban a száraztápot nem hajlandó. kb 2 hete nem tetszik neki egyik sem, rengeteg félét vettem már neki,próbáltam májkrémmel vagy hasonlóval keverni, de inkább lenyalogatja, a tápot kiköpi. Természetesen azt tömné magába amit mi eszünk, néha adtam is neki csirkét, virslit stb. Viszont ezektől több napig nincs széklete. Az aszpikos és az ilyen pástétomos kajákat nem bírja, kihányja, vagy megy a hasa tőle, szóval azzal régóta nem is próbálkozok! És inkább éhezik, de a tápot akkor sem eszi meg. Eszembe jutott az is, hogy rafináltkodik, mert tudja hogy megsajnálom. De ez így nem normális. 7 éves Yorkiról van szó!
2014. febr. 9. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem fog önként éhenhalni, kiteszed a tápot, nem tetszik neki, akkor 20 perc múlva elrakod, a következő etetésnél ugyanez...0 nasifalat
2014. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ja és ha 2 nap után sem eszik, akkor irány a doki és minimum a fogait megnézetni
2014. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom! Elképzelhető, hogy fáj a foga? Habár 2 napja igen vígan rágcsálta azt a kemény préselt bőr (vagy mi) "kiscipőt".
2014. febr. 9. 15:48
 4/21 anonim ***** válasza:
mit/miket próbáltál mint táp?
2014. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 sippara ***** válasza:
Dokival kéne kivizsgáltatni, ha a fogai, gyomra rendben vannak, akkor esti séta után elé teszed a tálat, váratod egy-két percig, parancsszóval "ráengeded" a kajára, ha nem kezd el enni, akkor azonnal, minden más esetben 5-10 perc után elveszed a tálat, és másnap este újra megkapja. Kutya úgy még nem halt éhen, hogy naponta kapott enni :)
2014. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, a tápok nevét nem jegyeztem meg, kivéve (amik agyon vannak reklámozva)a Royal Canin, Eukanuba. Nagyjából mindig ugyan ott veszem, kimérve, prémium és közép kategóriás tápokat vettem. Kis-közepes-nagyobb szeműt. Most elvettem előle, így rárabolt a mű csontra.Egy fogkő leszedés elég rég esedékes lenne, de amiatt, hogy altatják eléggé tartok tőle. Ráadásul manapság annyira kevés jó orvos van, aki nem csak a pénzt látja, hanem a kutya valódi baját is...
2014. febr. 9. 16:54
 7/21 sippara ***** válasza:
100%
Ilyenkor csont, falat, bármi, amit meg tud enni nuku, napokig fogja húzni nulla kajával, ha közben elcsócsál egy pár préselt bőr cuccot.
2014. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Akiteki ***** válasza:

Pontosan azért csinálja, mert váltogatod. Arra számít, hogy az egyiket nem eszi meg, majd kap másikat.

Ha nem adsz neki mást, rá fog fanyalodni és befalja.

2014. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Most az lesz. Elvettem tőle a rágcsálni valót, a tálat is elvettem, mert ugye bele sem szagolt. Csak iszonyat makacs és rafinált, félek, hogy hamarabb török meg mint ő :) Meddig "éheztessem"?
2014. febr. 9. 18:22
 10/21 Akiteki ***** válasza:
Nem éhezteted. Leteszed elé a kaját, kap 10 percet, hogy megegye. 10 perc után elveszed. Másnap ugyanez. 4-5 nap után menteni kell a tálat, mert azt is befalnák.
2014. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!