Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutya megugat az...

A szomszéd kutya megugat az ablakból mikor a saját kertemben megyek. Mit tegyek ellene? Ne verje fel már a csendet!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A szomszédban van egy westie kutya. És feltud mászni az ablakba, mert ott a lépcső. Vagyis a lépcsőnél van egy ablak...


Sokszor éjjel jövök haza, 10-11 után. És elkezdett engem ugatni az ablakból!


És nem akarom, hogy most felkeltsen mindenkit a családból! Sokszor percekig kint vagyok, mert bezárom a kaput, meg kinyitom az ajtót, keresem a kulcsot...


Normális, hogy az ablakból megugat? Nem a kertjükben vagyok!


Mit tudok tenni, hogy ne ugasson meg? Gondoltam, hogy egy reflektort oda irányítok az ablakba, akkor nem fog látni megugatni!

Milyen ötlet lenne?



2014. febr. 10. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szolj a gazdajanak hogy bizony zavar a kutyus ugatása.Nappal elviseled de éjjel a család nyugalmat akar.Zárja el,vsgy alakitsa úvy a kertjét hogy ne tudjon megközelíteni.Az én kutyám 1 tacskó.Éjjel ugat gyakorlatilag mindenkire.Szólt a szomszéd hogy nem tud pihenni.A hátsó kertbe zárom estére.
2014. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, de nem biztos, hogy segít, mert lehet, hogy hallás után is felismeri, ha jössz. A mi kutyánk is mindig majd kiugrik a bőréből, ha apa jön haza, akkor is, ha bent van, pedig nem tud kinézni. Próbáld meg, és beszélj a szomszéddal is, biztos találtok megoldást.
2014. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Tök jó,hogy az a legfontosabb problémád,hogy a kutya percekig ugat.Nagyon éber alvó lehet a családod,ha ennyitől felébrednek.

Esetleg arra gondoltál már,hogy valamilyen jutifalit dobsz neki?Amíg azzal van elfoglalva,nem ugat.

2014. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha minden kutyatartó ilyen normális lenne mint Te, akkor nem lenne probléma. De legtöbbjüknek hiába szólsz, le sem tojnak a kutya meg ugat tovább.


Anyósomék szomszédságában van egy ilyen iszonyúan ugatós kutya. Mikor nyaranta elmegyünk hozzájuk és összegyűlik a család náluk, akkor szeretünk grillezni a kertben. Az épített grill közel van a szomszéd kertjéhez és a szomszéd kutya amíg kint vagyunk a kertben őrjöngve ugat úgy, hogy egymás beszédét sem halljuk. Szóltunk már többször, de semmit nem csináltak csak megsértődtek.

Tök kellemetlen helyzet, mert így nem csak hogy a probléma nem lett megoldva, de még lett egy felesleges feszkó a szomszéddal :///

2014. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek írtam, hogy normális :)
2014. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ültess egy fát az ablak elé!
2014. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az én családom érdekel! Hanem a szomszédban biztos örülnek, ha felkelti őket a kutya azért mert én hazajövök...
2014. febr. 10. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, az ő felelősségük megnevelni a kutyát, te nem tehetsz arról, ha neveletlen. Ha téged zavar akkor szólj nekik, de most azért hogy a saját kutyájuk felébreszti-e őket, az már őszintén szólva nem a te problémád. Ha nem tesznek maguktól ellene semmit akkor gondolom nem is zavarja őket.
2014. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-ső vagyok.Ha normalis akkor tesz ellene.Kinek hiányzik egy rossz viszony a szomszéddal.Plussz ha ugat a kutya felkell a családod is.Tehát zavaró.Nyugodtan szólj neki,hogy csak estére legalább zárja el.
2014. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!