Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg kellett volna kérdeznem...

Meg kellett volna kérdeznem beszállhatok e (kutyatartás panelban)?

Figyelt kérdés

Hello!

Szokásos délutáni sétánkat tettük, de mivel a 8. emeleten lakom így a liftet használjuk le és fel is.

Ma viszont az egyik "kedves" szomszédnak nem nagyon tetszett, hogy együtt kellett utaznia a kutyámmal...

Meg kellett volna kérdeznem, hogy beszállhatok e a liftbe ?

Kis testű kutyáról van szó, ölbe vettem, hogy még ez sem legyen baj...


2014. febr. 10. 14:49
 1/7 Firestorm ***** válasza:
100%
Magánügye.Ha nem agresszív,ugrálós a kutya akkor ne húzza a száját,mivel Ti is ugyanúgy fizetitek a közös költséget a lakást és minden mást is.Főleg,hogy ölbe vetted így pláne nem zavarhatta volna.
2014. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Igen. Sokan utálják az állatokat.

Nem baj,majd legközelebb megkérdezed.

2014. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ölben van, mi baja lehet annak a szomszédnak ?! -.- ... Nagyon fel tud idegelni az ilyen . Be is szólt a szomszéd ?

Én biztos nem adnám meg neki azt az örömet,hogy nem szállok be a kutyámmal a liftbe . Ha nem tetszik neki ,várja meg a liftet ..

2014. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha mások is jönnek mindig ölbe veszem.

Konkrétan láttam az arcán, hogy nem tetszett neki, nem is köszönt vissza és mikor kiszálltunk motyogott magában valamit csak nem értettem az ajtó hangjától.

A másik én megértem, hogy ha valaki esetleg allergiás és kellemetlen neki az a kis idő is, de akkor szóljon és megyek a másikkal.

2014. febr. 10. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg fizeted a közös költséget, addig ugyan annyi jogod van a kutyával liftezni, ahogy másnak is joga van a visító gyerekével. Gondolom a gyerekes anyuka se kérdezi meg tőled, hogy beszállhat-e a gyerekkel, akkor te miért tennél másképp? Ha meg valaki allergiás vagy ilyesmi akkor az szóljon - mert te ugye nem tudhatod ránézésből - vagy hallgasson. Annak a bunkó gyökérnek meg, aki még visszaköszönni se képes, annak a véleményét meg magasról pottyantsd le. Én még utána is szóltam volna, hogy a hátam nem hangposta, ha probléma van akkor azt a szemembe mondja.
2014. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tojok rá, h kinek tetszik és kinek nem. Mi lakunk legfölül, KELL a lift (márcsak azért is, mert diszpláziás a kutyám), és amúgy is mi fizetjük a legtöbb közösköltséget a lakás mérete miatt. Szóval kuss mindenkinek a neve, akinek gondja van.
2014. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna megkérdezned. Én sem tettem volna! Pont, ahogy leírták, a közösköltséget te is fizeted ugyanannyi jogod van használni a liftet. Legközelebb ha összetalálkozol vele mondd neki, hogy "Csókolom, megértem én, ha ön nem szívesen utazik a kutyámmal egy liftben, semmi gond! Ez esetben kérem, hogy hívja a liftet újra, miután én már kiszálltam belőle. Csókolom, további szép napot kívánok!" :)
2014. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!