Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédok nem hagynak élni...

A szomszédok nem hagynak élni a 3 masztiffom miatt. Ha szép szó nem hat, jöhetek bosszúval?

Figyelt kérdés

Vettem egy lakást én a 2/3 emeleten.Nem volt semmi gond,amíg felújítottam aztán odaköltözötek a kutyáim is.

Tibeti - Nápolyi - Angol masztiffok 1-3-2 évesek.

Neveltek,nem ugatósak,nagyon tiszták és iszonyat sportosak.Folyamatosan megyünk kirándulunk csavargunk.Nagyon kis izmosak,de ez a tibetin nem látszik ugye.

A lakók,ahogy meglátták fellázadtak,hogy félnek rettegnek büdösek?! koszosak?! nagyok -.- félelmetesek vérszomjasak neveletlenek és nem házba valók és nekem nem lehet kutyám és balba megmérgezik és nem használhatom a liftet mert jajj kutyatappancsos volt egyszer (nem ám azért fizetek közös költséget,hogy takarítsák IS a házat) na értitek.

Amúgy ha tényleg sárosan jövünk be,soha nem megyünk lifttel és rendszerint felmosom a folyosót utánuk.

Felettünk és alattunk is van kutyás,az nem baj.Pedig a földszinti folyamatosan ugat =/

Sőt mivel nagyjából zártak a folyósok kint vannak a kutyák a fenti a 3.-on a földszinti meg a "kiskertben".

Terrorizálnak a lakók,folyamatosan szidnak,valaki odahugyozott a lakásunk bejárata elé ...


Ti hogy viselkednétek?Engedjem ki a folyósora üldögélni őket én is?Nem fogadnak el senkitől kaját és semmit nem esznek meg soha sehol.


2014. febr. 10. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azta, mekkora bunko lakokozossegbe csoppentel!

Ha tudod, hogy neked van igazad, ne hagyd annyiban.

Bosszuallasban nem vagyok jo, ugyhogy nem tudok ajanlani bosszumodszert, de tartsd magad a sajat igazadhoz.

2014. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

130 négyzetméteres lakásba kölztöztem én és a három kutyám és folyamatosan zaklatnak hogy állatkínzásért feljelentenek! :D:D

Ami a vicc már kétszer kijött két különböző állatmentő/védő szervezet lakossági bejelentés alapján.Körbenéztek ittak egy kávét és megjegyezték,hogy nálam ők is lennének kutyák :)

De nem állnak le. :(

2014. febr. 10. 17:45
 3/13 sippara ***** válasza:
100%
Az állatvédőktől kérj igazolást, hogy bejelentés alapján jártak kint, és azokkal együtt be lehet sétálni a rendőrségre, feljelentést tenni zaklatás és/vagy hitelrontás ügyében, folyosón random paraszt lakót elkapni, és utoljára civilizáltan elmagyarázni, hogy ha még egyszer akárki zaklat ezzel a kutya-dologgal, akkor azt a helyszínre kiérkező rendőrökkel fogja megbeszélni. Szerintem csend lesz :)
2014. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem inkább költözz el!

a tukó emberből mindig több van és úgyse lehet legyőzni őket sajnos.


viszont gratulálok a kutyákhoz :)

2014. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A bosszú bosszút szül, aminek előbb-utóbb a kutyáid látják kárát.
2014. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a többi kutyát tolerálják,érdekes,miért pont a tiédet nem.Lehet,hogy ők mást értenek jólneveltség meg tisztaság alatt.Vagy nem a kutyákkal,hanem veled van gondjuk.
2014. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát... én ilyenkor, megkérném egy ismerősömet,aki kellően ijesztő külsővel bír: kigyúrt, morcos arc, és jól oda tud dörrenteni bárkinek (ha van ilyen) :D hogy jöjjön át, és vele, valamint a kuyákkal elidőznék a folyósón egy darabig.


Aztán meglátnám, ha az említett illetők meglátnak, és gyors más irányba mennek, akkor kb tudják hol a helyük. :D ha pedig beszólnak, akkor csak helyre kell őket tenni.

2014. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amúgy, ahol én laktam, amstaffot tartott egy illető, őt tolerálták. Aztán jött hozzá valaki egy másik ilyen kutyával, őt kikötötték a folyósón kb 10 percre.

Tök nyugodt kutya volt, csak el kellett menni mellette kb... valami öregasszony persze kiverte a hisztit hogy vigye innen ezt a dögöt, mert fél tőle.

Azok a srácok telibe kiröhögték kb, aztán tojtak a fejére. Ez elég hatásos volt.

2014. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nézd,tudom én,hogy milyen egy jól nevelt kutya :)

"Bizonyítékként" tudom felhozni,hogy 3 igen alfa beütésű fajtájú kutyám van.Mind a három tiszta omega KUTYÁKKAL és SAJÁT NEMŰKKEL IS!!!Szóval nekem nem kell aggódnom,hogy fiú -lány kutya jön szembe,nem kell aggódnom,hogy megtépi egy yorksi vagy pitbull mert nem harapnak vissza,nagyon magas a tűrésképességük nagyon stabilak.Tibetivel folyamatosan fotózkodnak,simogatják,cseszegetik...elég ritka jelenség.

Nem ugatnak soha,nem balhéznak,láb mellett jönnek megállnak visszahívhatóak póráz nélkül is merek velük menni (csak a méretükre vagyok tekintettel és ezért mindig megkötöm,hogy senki ne féljen).

Az én megjelenésem elegáns,minden kollégám és barátom szerint is.A kutyáim tényleg tiszták,imádom őket,de gyűlőlőm a szőrt és a szagukat is.Ezért nagyon kényesen odafigyelek.Fésült a tibeti meg folyamatosan zuhanyzik ha sáros a többit is rendben tartom :)

A szomszédok egymást uszítják azzal,hogy majd valakit meg fognak enni!Valamiért szinte elhiszik,hogy meg fognak támadni/harapni valakit mert ezek VAD és HARCI kutyák.

Lelki terrorral folyamatosan rám szólnak hogy SZÁJKOSÁR meg minden :(

2014. febr. 11. 01:46
 10/13 A kérdező kommentje:

Még annyit,hogy mivel én 52 kiló vagyok a tekintélyemet a 75-83 kg között szóró kutyák között csakis a helyes neveléssel és rengeteg foglalkozással tudtam kivívni :)

Gondolj bele abba,hogy mennyire meg vannak "fogva" ha nem fogadnak el kaját CSAK tőlem és egy barátomtól (aki vigyázz rájuk,ha én esetleg elutazom) de ennyi.Ha éheztettem 2 napig őket és hússal/finomsággal kínálgatták őket ismerősök/ismeretlenek meg voltak elszórva "véletlen kaják" és azokat sem szedték föl,mert tudják,hogy csak én vagy ő tőle vehetik el.

Akkor is vissza tudtam hívni az Angolt,amikor egy 9 hónapos pitbull az oldalába kapaszkodva lógott rajta véresre harapva,de voltak ott gyerekek meg ott volt a másik két kutyám és sok ember,szóval a vérfürdőt és a TELJESEN JOGOS visszatámadást simán le tudtam szavakkal állítani.

2014. febr. 11. 01:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!