Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, a kutyám egyáltalán...

Segítség, a kutyám egyáltalán nem engedelmeskedik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapos elmúlt, és egyáltalán nem hallgat rám, sokszor teljesen süketnek tetteti magát. Már mindent elolvastam, mindent letöltöttem, betartunk minden szabályt, hogyan legyek falkavezér, de egyszerűen semmi nem használ! Valakinek van tippje? Kutyaiskolába nem akarom adni. Kérlek adjatok tanácsot!
2009. dec. 8. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Milyen fajta akor többet tudnánk mondani.
2009. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
A kutyád 3 hónapos. Kiskutya. Kölykök. Mint egy kisbaba. Mit akarsz vele csinálni? Tegyen le neked egy engedelmes vizsgát most azonnal? Ami pedig az iskolát illeti. Oda nem beadni kell a kutyát, hanem elvinni veled együtt és akkor majd "megnevelnek"-téged. Igen Téged.
2009. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Még pici.Az én kuyám 6 hónapos korára nyugodott le anyira hogy legalább figyelt rám valamennyire.Elötte álandoan csak játszott ismerkedett stb.Még ne várd el hogy egyből mindent csináljon.
2009. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
15%
verj le neki egyet, hogy lássa ki a főnök...
2009. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Kutyaiskolába az ember nem "beadja" a kutyát hanem jár vele. A kutyasuliban igazából te tanulod meg megérteni a kutya viselkedését, megtanulod, hogy hogyan irányítsd, neveld. Valamint a kutya más kutyákkal is találkozik, szocializálódik, megtanul kutyákkal is viselkedni.

Egy 3 hónapos kutya kölyök. Ebben a korban már tudnia kell a NEM-et, alap dolgokat (ül fekszik, marad) ezeket 1 nap alatt meg lehet tanítani a kutyáknak.

Mindenképp a kuyasulit ajánlom, elsősorban azért, hogy te tanulj.

2009. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mint mondtam MINDEN ilyet elolvastam, megtanultam, letöltöttem videóanyagokat. Szerintem nem elsősorban engem kell hülyének nézni. És ketten vannak, érdekes módon a másik hallgat rám, pedig ugyanennyi idős. Mind a kettő yorki.
2009. dec. 8. 14:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szülök ugyanazok?
2009. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
jó hogy nem a kutyust hibáztatod!!!!
2009. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Könyvből nem lehet tanulni. A kutyáknak pedig különböző személyisége van.
2009. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarsz iskolába menni? Hidd el, hogy egy tapasztalt kivülálló jobban látja a hibákat amiket elkövetsz.

Egyébként honnan van a kutya? Idegileg mennyire stabil?

2009. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!