Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb itthon...

Melyik a legjobb itthon kapható kölyök kutya táp? Cannine caviar és orijen között vacilálunk. De más tippeket is szívesen fogadok

Figyelt kérdés

#kutya #táp #kölyök #oriejen #canine caviar
2014. febr. 11. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kutyusainknak josera festivalt adunk luxus de megfizetheto tap. Az osszetetele olyasmi mint az acanae. ( az acana kicsit koltsegesebb ) regen mi is orijent vettunk de hosszu tavon ment a kutya hasa. De tapvalasztasnal arra kell figyelni h olyat valassz amit hosszu tavon bir a penztarcad. Meg fugg a kutyameretetol is, ha nagy testu olyat kell valasztani ami porcepitot tartalmaz. De mi kulon is veszunk neki, mert szeretnenk h szep nagy es egeszseges legyen. Nagy testu kutyaknal az izuletekre es a csontokra kulonosen oda kell figyelni.
2014. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:
Nem tudom másnak milyen tapasztalata van vele, de az én kutyáim simán utálták a canine caviart. Minden más kaja fél perc alatt eltűnik, erre meg húzták az orrukat.
2014. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én elég nagyot csalódtam ezekben a hiperszuper prémium tápokban, megvettem nagy lelkesen 18 kiló acana puppyt (nem kevés pénzért), aztán ajándékoztam is tovább egy menhelynek, mert csak rizzsel maradt meg a kutyában. Én a nyersre esküszöm, kevésbé fejlődik látványosan tőle a kutya, de sokkal egészségesebb.
2014. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:
Az Acanatól nálunk is hasmenés volt. Elég gyorsan leszoktam róla.
2014. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
NFőzvszi meg a nyerset. Eheztetni meg még nem eheztetetehetem forrazva eppen megsutve se.. gondoltam varok egy eves koráig a nyersel
2014. febr. 11. 17:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha izmos,gyors egészséges kutyát akarsz,akkor csak húst adsz neki ,esetleg szálkamentes halat. Semmi mást.Nics prémiumtáp meg hasonlók.
2014. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A szalkas haltol se lesz semmi baja a többi kutyam hússal etetem. Es a hus melle nem art csont belsoseg vagy zoldsegek es ilyen olyan kiegek. Csak a hus nem tul egeszseges. Am Köszönöm az eddigieknek. Kiprobalom a CCt ha nem tetszik neki akkor meg kap orijen t
2014. febr. 11. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden kutyának más jön be. Az egyiknek az eukanuba a legjobb, míg a másik fosik tőle, szóval ki kell tapasztani.


Én josera kids-el etettem a kölyök kutyámat annak idején.

2014. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én canine caviart fogok venni a kutyámnak, a barffal van egy-két ellenvetésem. Aki úgy etet biztos nem ért velem egyet, de szerintem amit ma kapni a boltban húsokat azok tele vannak minden vegyszerrel, káros anyagokkal, ki tudja azt az állatot hogy tartották, nem nyomták-e tele tömegnövelővel, amit kapott kaja az nem volt-e tele valami káros rákkeltő szerrel. Persze ha tudsz jó minőségű, biztos forrásból származó hústerméket venni akkor jó az, de én mindenképp csak főtt húst adnék a kutyámnak. Én is keresem a legjobb tápot ezért is bízok kicsit a Canineban, és azért az egyik oldalon le volt írva, hogy a gabonamentes tápokat nagyrészt burgonyával próbálják kitölteni, és az se jó annyira a kutyáknak, olyat persze nehéz találni amiben nincs se gabona, se burgonya, de az egyik ez a canine caviar. Mivel még nem született meg a kiskutya ezért nem tudom ízleni fog-e neki, de nagyon remélem mert szeretném 1 éves koráig ezzel etetni.
2014. febr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A húst többnyire hentestől szerzem be, tehát emberi fogyasztásra alkalmas. Biztosan van ebben is adalék ilyen-olyan módon, de a világon nincs olyan amiben nincs, hiszen alapvetően a talaj, és a levegő is szennyezett. Ezen felül az emberi fogyasztásra szánt élelmiszerek terjesztéséhez sokkal komolyabb egészségügyi szabályzásnak kell megfelelni, mint egy kutyatáp gyártásához. Innentől kezdve meglepődnél micsoda szarokkal pakolják meg az istenített aranyárban mért tápokat. Én maradok a nyersnél, hiszen egyrészt ez adja a legnagyobb szabadságot, hiszen én állítom be, hogy miből mennyit adok a kutyámnak, így tökéletesen passzíthatom az ő igényeihez, továbbá garantáltan nincs benne semmi fölösleges ballaszt anyag, ráadásul érzékeny gyomrú vagy allergiás kutyáknál is sokkal könnyebben be lehet lőni, hogy mire érzékenyebb az állat.
2014. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!