Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám füle feldagadt pár...

A kutyám füle feldagadt pár hónapja. Mi lehetett a baja?

Figyelt kérdés
Orvos látta de semmit nem tudott mondani h mi lehet ez és megműteni sem volt hajlandó. Pár hét után a duzzanat eltűnt viszont a füle is lelankadt. Fajtatiszta németjuhászom van. Az orvos erre csak annyit mondott hogy úgysem megy szépségversenyre. valahogy vissza lehetne állítani az eredi állapotába vagy ez különösebben nem fogja zavarni, esetleg ez tényleg csak kometikai kérdés.
2014. febr. 11. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vérömleny volt a fülén. De, igen..lehetett volna kezelni.Nem fogja zavarni.
2014. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"jófej" volt az a doki. Én tuti keresnék másik orvost... Illetve már akkor kerestem volna.
2014. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 16:06

Csak "költségkímélő" volt a doki.

2014. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Orvost sajnos nem olyan konnyu keriteni foleg h a kutyam 2000 km-re van es ahol laktam ott csak ez az egy orvos van.
2014. febr. 12. 08:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Jó hát azt te tudod hogy neked "jó-e" így is a kutyus. Nyilván itt most nem arra gondolok hogy kevésbé fogod szeretni mert nem áll a füle. Nekem is németjuhászom van, és ha ilyet mondana nekem egy orvos hogy nem baj úgysem megy szépségversenyre azonnal otthagynám és keresnék másikat, mindent megtennék hogy rendbejöjjön. De ez én vagyok, mindenki cselekedjen saját belátása szerint, és az úgy van jól. Itt elsősorban szerintem az "orvossal" van nagyon nagy gáz. Meg az eleve mi, hogy nem tudott mit mondani? Hát ki mondjon akkor valamit te? elvégre azért vitted oda, mert ő az orvos!!!
2014. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem olyan egyszerű. 2 éve külföldön élek a kutyám nincs velem. A nagyszüleimnél van ők vigyáznak rá. Orvost meg sem nekem sem nekik nem áll módjukban keresni. A városban csak 1 van és ismeri a kutyát, együtt jártunk oktatásra. Csak arra voltam kiváncsi h zavarja-e. ha nem zavarja nem fogom plasztikáztatni feleslegesen. így is volt már 3 műtétje daganat miatt.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. febr. 14. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit azért szólj a szüleidnek, jobban figyeljenek arra a fülére, amelyik fekszik. Mivel nem tud úgy szellőzni, mint az álló.
2014. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!