Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann tulajdonosok?

Dobermann tulajdonosok?

Figyelt kérdés

Honnan vettétek a kutyátokat ?

Kan vagy szuka?

Mennyit mozogtok vele naponta?

Milyen szinű?

Ha nem gond árat is írhatnátok hogy mennyiért és honnan vettétek.

Esetleg képet ha tudtok töltsetek fel. :)



#ár #szuka #kan #dobermann #tulajdonod #vettétek
2014. febr. 11. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az enyém egy családtól lett elhozva, mert 5 hónaposan(!!!) nem volt rá idő, kártékony volt, stb stb.

Fekete-cser, szuka. Most még a mozgásigénye nagyon pici, azt lekötöm intenzív tanulással, labdázással, meg a másik kutyámmal való játék is sokat kivesz belőle.


[link]

[link]

[link]

2014. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi ! Nagyon helyes kutyusod van !!! :)
2014. febr. 11. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! Rettentő büszke is vagyok rá, mert egy kis félénk egérke volt az első pár napban, ami tökre érthető azok után, amin átment. Egyébként jelképes összeget fizettem érte az előző tulajnak, mert vissza akarta vásároltatni a tenyésztővel, aki letojta magasról... ugyanis a szerződésben csak annyi volt, hogy betegség esetén vásárolja vissza. Ott rohadt volna meg szerencsétlen egy kennelbe zárva... hóban-fagyban...

Egyébként biztos vagyok benne, hogy a következő kutyám is dobi lesz, és fajtamentőktől fogom elhozni...

2014. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

4 éves kan:) Dolgozunk vele, és Mediano kennel


[link]

2014. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyönyörű szép !!! :)
2014. febr. 11. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer az én kis kajla kutyuskám is lesz olyan szép, mint a 4éves kan :) Gratulálok hozzá!
2014. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
köszönjük szépen:) Emese a Te kiskutyád szuka, de minden bizonnyal gyönyörű felnőtt kutyává fog érni:)
2014. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Reménykedem. Elég rossz múltja van, még erőteljesen szocializálom meg megy a rehab...

Egyébként küllemre sajna nemsokat tudok megállapítani, ugyanis előtte sosem volt (de óriási álmom volt mindig). Gondolkoztam is, hogy teszek ki róla kérdést, hogy milyennek látják a tapasztalt szemű dobisok...

Az FCI standard nem írja pl., hogy az ínyének , ha fekete-cser, feketének kell lennie, mint nálatok, vagy lehet májszínű (mint nálunk), illetve baj-e, ha az orra nem egységes színű... Nyilván nem a küllem az elsődleges szempont, de úgy gondolom, az ilyeneket érdemes tudni...

2014. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is van egy dobermannom nagyon jó kutyák fekete-cser színű, szuka, naponta reggel, este séta és nagyon imádom.
2014. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!