Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mire lennetek hajlandok ha...

Ti mire lennetek hajlandok ha valaki bantja a kutyatokat?

Figyelt kérdés

Van egy baromi oreg, 19 eves icipici yorkim. O a legkis aranyosabb, szerencsetlenebb, de megis jo az egeszsege. Allatdoki szerint a 20on tult is megelheti siman:) o az egyetlen szerelmem, szoszerint. egyutt kezdtuk, egyutt is fejezzuk be... ha meghalna, abba en belehalnek. Ha pedig valaki bantja...... megolom. nezzetek bolondnak de komolyan gondolom. lassan 20 eve vele vagyok, ebbol 10 eve azon rettegek hogy mar oreg es megfog halni.

volt egy baratom 1.5 eve, a csavoval 8-9 honapja voltunk egyutt, mikor ez tortent. a szuleimnel voltunk es eppen a konyhaban ettunk forro levest. szulok azt hiszem az emeleten voltak vagy kint. a pasasrol annyit kell tudni hogy nem szereti az allatokat, plane a kutyakat. de mondtam neki, hogy jo akkor ne erjen hozza de viselje el hogy mindig es mindenhol velem van. aki szeret, ez a minimum... a kiskutya feltamaszkodott a labara, bizonyara az etel szag miatt, vagy kivancsisagbol. egyszer lezavarta a csavo, leugrott a kutyam. masodszorra mar nem ment le rogton. a legbekesebben ettem, vagyis fujogattam a levesemet. egyszer csak lepillantottam es mar csak annyit lattam hogy ez az agybeteg ember raordit, a kutya megijedt, leakarta venni a mancsait, de mielott egyalatalan leert volna a foldre, a csavo allonrugta de b.aszki ugy hogy ket metert repult a levegobe es gerincre vagodva esett hatra es meg par masodpercig rangatozott is a foldon. szerintem nem sokan ertik meg lelkileg amit en abban a pillanatban ateltem. leginkabb ahhoz tudnam hasonlitani, mintha a gyerekeddel tette volna ezt valaki!!!! a legnyugodtabb kanalazgatasbol egy perc alatt 200 lett a vernyomasom, felpattantam es izombol ugy behuztam a pasinak, hogy leesett a szekrol. felkaptam a leveset es azonnal raontottem a fejere es rugni kezdtem a foldon. olyan hangosan elkezdtem orditozni. rohadj szet te rakos g.eci, normalis vagy?, dogolnel meg, hogy pusztulnal itt el stb. ilyenekre emlekszek. szoszerint eletemben nem voltam meg ilyen ideges pedig tini koromban verekedtem diszkoba de soha sem b.aszott meg igy fel senki sem. a fejet, az arcat , a karjat, mindenet rugtam ahogy ertem es sz.artam ra hogy mar a foldon van es verzik az orra. erre bejott apam es kerdezte hogy mivan, mitortent? en erre azt valaszoltam hogy tuntesd el innen ezt a retkes csovest vagy megolom. remegtem az idegtol. edesapam nem az a magyarazkodo fajta es en sem voltam soha. tudta hogy valami tortent, ezert o sem ep noiesen felrantotta a foldrol es kivagta az ajton. en meg felvettem a kutyamat es visitott erre. annyira megijedtem, egyszeruen lepergett elottem az hogy a kezemben fog meghalni. felkaptam a kocsi kulcsot, es minden magyarazat nelkul elrohantam otthonrol. engem egy driftes pasi tanitott vezetni, raadasul sport kocsik van, ezer alapbol durvan vezeteknde akkor... uristen, nem is tudom hogynem feltem attol hogy nekimegyek valaminek es meghalok. egyszeruen tele voltam adrenalinnal es ha nemjon apam es akar halalaig tudtam volna rugni a pasit. kb 10 percre van a szuleimtol az allatorvos, en 3 perc alatt ottvoltam! alltak paran a rendelobe de engem baromira nem izgatott, be sem kopogtam csak kivagtam az ajtot es egy csaj volt elottem. elkezdtem magyarazni a dokinak hogy most azonnal rontgen, ultrahang, k.urvagyorsan! a no meg valami kolyokkutyaval allt a rendelobe, es mondta hogy mar megbocsasson..? mondom megvan bocsajtva, tunjon el! es szoszerint kiloktem az ajton. mazli hogy az orvos azota kezeli barmi baja van a kutyamnak, miota az 19 eve hozzamkerult, ezert ismert es megerto volt, miutan kicsit nyugodtabban folvazoltam a tortenteket. persze neki csak annyit mondtam hogy belerugtak az allaba es gerincre esett. ami ezutan tortent inkabb megtartottam magamnak. ahogy vartam a rendellobe, es kozolte hogy csak egy kis zuzodas es gyogyszer meg kenocs utan minden rendbe jon, azonnal elsirtam magam. megkonnyebbultem es ezutan vettem csak eszre hogy faj a kezem. hazafele mar vezetni se tudtam vele, annyira fajt. otthon amikor a szuleimmel beszeltem ezt meg, feldagadt a csuklom. es anyam azt mondta, eltort. este bekellett mennem a korhazba, es tenyleg eltort. annyira sik ideg voltam, hogy nem is ereztem majdnem 20 percig semmit. nem hittek el a szuleim hogy miet tortent ez, azt hittek a baratom torte el, ezert dobtam ki. mondtam hogy vedd ki a memoriakartyat a biztonsagi kamerabol es nezd vissza. anyam sokkotkapott hogy hogy lehetnek ilyen gusztustalan emberek, hogy igy banjanak azzal a pici allatkaval. apam rohogott es azt mondta amikor latta hogy levertem a szekrol a fiut, hogy "ez az en lanyom". egyutt jarunk kondizni es mindig cikizett hogy mert lany vagyok nem vagyok eros.. azt hiszem mostmar elhiszi.

talan nem hiszitek el mindezt, de igaz. talan pszihopatanak tartotok majd de eletem elso es talan utolso ilyen esete volt. ismetlem: aki nem erti meg hogy "CSAK" egy kutyaert kepes voltam ilyesmire, az kepzelje a kutya helyebe a sajat gyerket..

egyebkent az exem orra el is tort, igy utolag visszahallottam.. megerdemelte:) azota sem banom azt a napot!

ti mire lennetek kepesek a kutyatokert?



2014. febr. 11. 18:26
1 2 3 4
 1/32 piriiiiii ***** válasza:
85%
Én is nagyon szeretem az állatokat, de te egy idióta vagy, kérdező.
2014. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

A "sokmindenre képes vagyok a kutyámért", meg az "idegbeteg állat vagyok és dicsekszem vele gyakorin" azért nem egy kategória. Ha ilyen történne velem, elsőre eleve nem a csávónak ugranék neki, hanem a kutyát nézném meg, hogy mi baja van, ez a logikus reakció, nem az agyatlan erőszak. Aztán ha a kutya rendben van, akkor már nyugodtan fel lehet pofozni az embert és kivágni az ajtón, de a sorrend nem mindegy. A saját dühöddel törődtél először, nem a kutyával, ahogy a halála miatti jó előre kesergés is önzés és önsajnálat, nem pedig szeretet, hiszen ha ő elpusztul, neki már rohadtul mindegy lesz, hogy veled mi van.

Meg kezdjük ott, hogy én a kutyáimat ha látom, hogy családi ebédnél rámozdulnak a leggyengébb láncszemre kunyerálni, akkor lefektetem őket egy sarokban, és ott tartom őket, hogy ne legyen gond - bár nálunk inkább az a veszély fenyeget, hogy agyonzabáltatják őket, de ez a lényegen nem változtat, az én kutyáim, én vagyok felelős a viselkedésükért. Hiába yorki, ne másszon rá senkire csak azért, mert kaja van nála.

Ettől még a csávó egy gyökér, nem azt mondom, de azért te is használhatnád többet az eszedet, és kevesebbet a harci skilljeidet.

2014. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
20%
Túl finoman bántál a gyerekkel, én konyhakéssel mentem volna neki.
2014. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Hogy pofánvágtad azt, aki belerúgott a kutyádba, az oké, a gyengébbeket meg kell védeni, pláne ha mi felelünk a testi épségéért. De ahogy idegbeteg módjára vezettél, veszélyeztetve ezzel vétlen emberek életét, meg tahó módon kilökdösöl egy idegent a rendelőből... kezeltesd magad és hanyagold a vezetést, mielőtt végzetes balesetet okozol ilyen módosult idegállapotodban.
2014. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

nem szokott kunyeralni! azt en sem szeretem! egyszeruen raugrott es kesz, erre nem tudok magyarazatot. hidd el, kedves valaszolo, hogy ezt az embert nem erdekelte volna az sem ah ott pusztul el. hameg valobban elpusztul, hat akkor most 1 perc ide vagy oda.. nem orakig utottem. lattam hogy a kutya felallt tehat mozogni tudott, ezer volt egy percem arra hogy amit erzek, felszinre jojjon...


Kedves elso! Neked ugyerzem sem gyereked sem kutyad nincsen, plane 20 eve nem!

2014. febr. 11. 18:46
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Akkor lettél volna faszagyerek ha lekensz a csávónak egy pofont és elzavarod, de így hogy a földön is rugdostad szimplán csak idegbetegnek tűnsz.
2014. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
beteg állat vagy!XD
2014. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Én bosszút állnék rajta, amikor már nem számít rá. De helyben egy pofon még belefér.

Na de nem így, nem ilyen idegbeteg módon...először is, nem engedném, hogy mások ordítozzanak a kutyámmal. Másodszor, ha fölrúgják, a kutya az első. És ezek után nem lökdösnék ki senkit sem a rendelőből, mit szóltál volna, ha jön valaki utánad, és téged is kidob, mert az ő kutyája és félelme fontosabb?

2014. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 sippara ***** válasza:
100%
Ööö ez az, amire még én is azt mondom, hogy kezeltesd magad. Minden egyébben akumival értek egyet.
2014. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg én is levertem volna egyet a pasinak visszakézből és szaladtam volna a kutyámhoz. De te valami rettentő primitív ember lehetsz, mivel a sztoriba az a lényeg, hogy a kutyával mi történt, nem pedig az, hogy apukád büszke volt, vagy az, hogy téged egy driftes pasi tanított vezetni, ráadásul sportkocsitok van.. Ne haragudj de ezeket a részleteket mindenki toronymagasrólleszarja.

A kérdésnek így kellett volna kinéznie:

-Ti mire lennétek hajlandóak, ha valaki bántja a kutyátokat?

-Ugyanis én egyszer rettentően bepancsoltam egy embernek, de szerencsére a kutyám jól volt. Ti is elmennétek tettlegességig?


ITT A VÉGE, PONT! És mégsem 100 sor a legapróbb és leglényegtelenebb részletekkel. Kérkedni jöttél ide, semmi másért! Legközelebb a Mónika sóba add ezt elő, ahol vevők is rá.

2014. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!