Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom kerítésen át a...

Hogyan tudom kerítésen át a szomszédből csöndre utasítani a szomszéd láncon lévő kutyát, ha a gazdái nincsenek itthon?

Figyelt kérdés
Esélytelen, hogy "beszélj a szomszéddal!" amióta van kutyája láncon van, és nem fogja az én kedvemért megnevelni, se a garázsba zárni, mimkor délután elmegy melózni, és nekem ugat órákon át!

2014. febr. 12. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogyan. Ha a gazdával nem tudsz/nem akarsz beszélni, hogy állatvédő szervezetet hívsz fel, és jelented be, hogy láncon tartja a kutyát. Talán kijönnek, és megnézik, hogy mi a helyzet, ők el is tudják "kobozni" a kutyust, ha a tartási körülmények nem megfelelőek. Még az Önkormányzatnál is tehetsz bejelentést. Illetve a szomszédokkal összefogva szólhattok közösen is, hátha annak nagyobb ereje van.


Nem tudod miért tartja láncon a kutyát? Nemtörődömségből, vagy azért, mert szökős a kutya?

2014. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szökik az, vissza jön! Számtalanszor láttam az utcára elengedve "sétálni"
2014. febr. 12. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM AZ IGAZI DE! amikor végképp szükséges,dobj neki vmi(nem víz igényes kaját,(mert vizet nem tudsz dobni,és szomjas is lehet)ráadásul megszokhatja és utána tőled "követeli"Ezért ez inkább amolyan 1szer használatos módszer.Egyéb: füldugó.Vagy vmikor csak megunja a kutya.(Nem gondozzák rendesen?)Dobj,be egy nem fenyegető levelet,ha te látod hogy mit csinálhat rosszul a gazdi.Ha nem bántóan írod még hallgathat is rád.
2014. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Akkor nem egy felelősségteljes gazda, ha van a közelben állatvédő szervezet, vedd fel velük a kapcsolatot. Sajnos, ha utcán kóborol a kutya, akkor bármikor be is foghatják, de lehet, hogy a gazdát ez sem hatja meg.
2014. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságok! Emberek! Hol van le írva, hogy nem kötheti láncra?!!! Mindenki kennelbe nem rakhat, mint ahogy házban sem tartanak... Brrr. Állatvédőknek szólni! Ha láncon van a kutya még hamisabb lesz!!! (kiképző-től)
2014. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!