Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet állvemhes a kutyám, ha...

Lehet állvemhes a kutyám, ha megtörtént a nemkivánt párosodás?

Figyelt kérdés
A szukám 7 hetes.Emlői megduzattak és a viselkedése is megváltozott,de a has kerülete nem változott annyit,hogy látható legyen a 49 napos vemhesség.
2014. febr. 12. 18:11
1 2 3
 1/30 sippara ***** válasza:
88%
Hogy... lehet-e álvemhes, ha vemhes? Nem értem. A problémádra megoldás egy orvosi vizsgálat, és/vagy UH.
2014. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám hasa minimálisan növekedett meg a vemhessége alatt. Viszont láttam már hatalmasra megnőtt hasú álvemhes szukát. Biztosat csak a vizsgálat mondhat.
2014. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm aki azt mondta,hogy nem elég széles a szukám hasa hogy 7 hetes vemhes legyen ezért ő szerinte állvemhes.A kérdés az,hogy lehet-e állvemhes a kutya ha egyberegadtak.?
2014. febr. 12. 18:23
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után kiderül. Előfordulhat egyébként.
2014. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%

Ha a szukád 7 hetes akkor még nem ivarérett. Ha a terhessége/vemhessége 7 hetes akkor elméletileg ha megfogod a pociját akkor érzed, hogy mozog(nak) a kiskutyák(k).

legalábbis a mi kistestű kutyánknak mozogtak rendesen és onnan tudtuk, hogy biza vemhes.

2014. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
49. napon még nem lehet érezni a kölykök mozgását. Az 50. nap után lehet szemre látni nagyjából, hogy történt-e vemhesülés. Orvos már megtudja mondani, és kéne egy ultrahang is.
2014. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
állvemhes tuti nem, max álvemhes. kedves Veronika, vidd el a drága pároztatott kutyusodat állatorvoshoz és ott ki fog derülni. mellesleg rögtön a "nemkívánt" párosodás utána kellett volna elvinni és ivartalanítani.
2014. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz, hogy csináljon róla ultrahangot, akkor tutira kiderül, hogy vemhes-e vagy sem, aztán majd kitalálhatod a hogyan továbbot is. Én az ivartalanítás mellett állok.
2014. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nos először is nem helyesirási tanácsot kértem.A másik nem tehetem meg,hogy 1 napot ne mennyek dolgozni ebbe beleértve a szombatot is mert még az állásomba is kerülhet.Szóval az ultrahang ezért nem ok.Tapintásra nem éreztem semmit ezért is mertem ezt a kérdést feltenni.Egyébként egy tk.-ves cane corsoról van szó.
2014. febr. 12. 20:01
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyit dolgozol, akkor, hogy lesz időd majd a kiskutyákra?
2014. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!