Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyi vizet kell meginnia...

Kb mennyi vizet kell meginnia egy nap egy kb 2 eves 3,5kg-os kutyusnak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 20:00
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ha üres a vizes tálkája akkor adj neki, túlinni nem fogja magát.
2014. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Pontosan annyit, amennyit akar.
2014. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Pff, én 7 év alatt soha nem figyeltem meg, hogy mennyit iszik az 5 kilós kutyám. Ez sok mindentől függ, mennyit mozgott, mennyit evett, milyen évszak van, stb. Szerintem 1-1,5 dl-t megiszik, de ez olyan, mint az embereknél... Ajánlott napi 3 litert fogyasztani, ehhez képest az én vidéki nagymamám kb 3 dl-t iszik (de inkább kettőt) naponta, 85 éves, remekül van.

Szerintem 1 dl elegendő lenne neki, de ezt ő úgyis tudja. Beleimádkozni meg nem fogod tudni.

2014. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak akarmennyit ontok neki szinte rogton mindet megissza. Es aztan nem birja visszatartani a pisit. Naponta 5x-6x hordom mar le, megis elofordul h nem birja ki.
2014. febr. 12. 20:13
 5/20 anonim ***** válasza:
Amennyi jól esik. Én mindig arra figyelek, hogy a kutyámnak állandóan legyen friss vize. Ő szerintem megiszik napi 2 decit összesen (4 hónapos, 1 kiló). Este a hálóban alszik, be van zárva az ajtaja, tehát mivel kimenni nem tud a hálóban is tartok neki egy kis vizes tálkát. Néha hallom éjszaka is, hogy lefetyel. A lényeg: mindig elérje a tálját, amikor akarja és friss víz legyen benne. Így soha nem fog szomjan halni az biztos, de hogy a kutyusod pontosan mennyit iszik egy nap, azt nem tudom neked mondani. Amennyire szüksége van.
2014. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Orvos látta már?
2014. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Akiteki ***** válasza:
Vidd orvoshoz. Lehet, hogy cukorbeteg.
2014. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor viszont doki, mert ezt sok minden okozhatja. Ha keveset iszik, az még a jobbik, ha sokat, akkor ott valószínűleg valami van a háttérben.
2014. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mar egyszer mondtam a dokinak. Akkor a kaja volt a hibas. Vettunk olyat amilyet mondott. akkor egy ideig jobb volt. Most megint elojott a dolog... De most rosszabb... :-(
2014. febr. 12. 20:31
 10/20 Akiteki ***** válasza:
Orvoscsere. Röhej, hogy ennyire sem képes, hogy mérjen egy vércukor szintet. Egyik kajától sem iszik többet.
2014. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!