Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műteni kell a kutyusom fülét....

Műteni kell a kutyusom fülét. Néztem neten az árakat, elég húzós, de muszáj. Mit jelent az árnál hogy +anyag?

Figyelt kérdés
Már úgy értem, az kb mennyi? Mert 28.000+anyagot ír, de akkor mégis mennyire kell számítanom összesen?
2014. febr. 13. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy a műtét ára + amit még kap a műtét során (gyógyszerek, injekciós tű...) Tehát minden beletartozik, amit felhasználnak. Ennek a költsége előre nem kiszámítható, mert sokszor közben derül ki, hogy még mit adnak a kutyusnak. Ez lehet 2000 Ft is, de lehet 12000 is.

Szerintem azt kérdezd meg, hogy normális esetben mennyi szokott lenni, hogy tudj kalkulálni. (tehát akkor, amikor semmi komplikáció nem lép fel) Tapasztalatom szerint egy 28 ezres műtétnél kb 5 ezerre számítanék.

2014. febr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom a + anyag része az altató is, amit testsúly alapján adnak és elég húzós ára van. Egy 60 kilós kutyánál csak az altatás elérheti a 10.000 forintot.
2014. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!