Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatásgátló nyakörvvel kapcsol...

Ugatásgátló nyakörvvel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szomszéd nagyméretű farkaskutyájára kéne. Rengeteget ugat indokolatlanul. Még a falevelet is... üdülőterületen lakunk és már az összes szomszéd agyilag toprongy velünk együtt. Baromi nagy hangú agresszív eb, éjjelente van hogy ötször felébreszt minket... olvastam hogy van többféle, ultrahangos, elektromos impulzusos, spray-s, rezgős. Egy ilyen kutyára szerintetek melyiket?
2014. febr. 13. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
ahol parkolni szoktam, kis mocsok mindig megijesztett, tegnwp latom, csak kicsit nyikkantott mar sipolt is neki, mar kussba is volt, jo erzes volt, jol kirohogtam xD
2014. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Vagy tartsák rendesen, vagy keressenek neki új gazdát, mert nem azért ugat a kutya, mert úgy van beállítva, hanem mert baromira unja az életét.

Az ugatásgátlót egyébként is ki lehet játszani, és ha rájön a kutya, akkor ugyanott tartotok, mint előtte, csak ritmikusabban fog ugatni.

2014. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehet kijátszani az ugatásgátlót?
2014. febr. 13. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Haveroméké olyan volt, hogy a második ugatásig csak rezgéssel figyelmeztetett, harmadjára rázott. A kutya kettesével ugatott, tíz másodpercenként, mert annyi idő alatt kezdte újra a számolást a nyakörv.
2014. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és van olyan kutyája is, akinél azért nem működött, mert a kutya nem kötötte össze a rázást az ugatással, hanem mindig valami mástól kezdett félni, kutyaháztól, kennelrácstól, a betontól a lába alatt... Szóval ez ilyen vagy bejön, vagy nem dolog.
2014. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. febr. 13. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!