Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Régen amikor még legális volt...

Régen amikor még legális volt a kupírozás, Heves megyében melyik állatorvos csinálta szépen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Oda akarsz menni gratulálni, hogy a múltban milyen szép munkákat végzett?
2014. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
A te füledet kellene kupírozni. Szépen persze.
2014. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Firestorm ***** válasza:
60%
Ezek a hátulról jövő kérdések a vicc kategóriába valóak inkább...
2014. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kérdezz olyan tenyésztőket, akinél van kupírozott fülű kölyök. Ők biztos segítenek. Vagy esetleg fórumokon is érdemes, hátha privátban adnak elérhetőséget.
2014. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy kik csinálják meg, engem most csak az érdekel kit dicsérnek leginkább. Nyilván akikkel személyesen beszélek azok véleménye többet nyom a latba, de minél több ember véleménye érdekelne azért kérdeztem rá itt is. Azért így tettem fel a kérdést, mert aki régen szépen csinálta nyilván most sem lett ügyetlenebb :D na és ugye régen sokkal több kutyának volt vágott füle tehát sokkal több ember tudna válaszolni, de hát gondolhattam volna, hogy itt ilyen nem fog megtörténni :)
2014. febr. 13. 11:32
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Az gondolom cseppet sem izgat h illegális és fájdalmas a kutyának?
2014. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó! Hidd el az ivartalanítás ezerszer jobban megviseli a kutyát, mint a fülvágás. A beavatkozás után már simán játszik, bolondozik, mintha semmi sem történt volna.
2014. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Akkor nem is értem miért tiltották be ha olyan jó....

Meg a másik az gondolom nem érv, h illegális?

2014. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Firestorm ***** válasza:
50%
Ja jobban megviseli,de az életét meghosszabbítja.A csonkításnak nincsenek előnyei abszolút.
2014. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
A kupírozásnak sem gyakorlati előnye (már), sem hátránya sincs, maradjunk ennyiben. Kérdező nagyon fifikásnak gondolod magad, hogy ilyen hátulról próbálkozol infót szerezni, de senki nem fog neked orvost mondani, mert ILLEGÁLIS.
2014. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!