Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az beteges ha igy szeretem a...

Az beteges ha igy szeretem a kutyam?

Figyelt kérdés

1eve szuletett Leo .Rossz korulmenyek kozt elt azert hoztuk el .

Egyszeruen fantasztikus volt nezni ,hogy no . Rengeteg video es fenykep keszult rola.Sokszor eneklek neki es ugy alszik el.(Velem alszik,szoba kutya)

Ha dolgozom inkabb en se pisilek 8 oraig mert otthon o se tud..

Es rengetegszer mikor hozzam buj,sirok nagyon mert attol felek hamar elvesztem .O az elso kutyam,es nagyon szeret ha 5percre elmegyek es jovok vissza ugy bujik es sir ,hogy nagyon.Szerintetek ez normalis ha igy ragaszkodok egy allathoz?



2014. febr. 13. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkinek így kéne szeretnie a házi állatát ahogy te:)
2014. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor jo ,mert a baratom szerint ez sok mert a kutya semmit nem ert ebbol,es hogy nem erzi mennyire szeretem csak legyen kaja es seta..
2014. febr. 13. 19:44
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
en az elött leneztem az ilyen embereket,hülyenek tartottam öket,meg akik beszelnek velük az uton...aztan vettem a baratnömnek egy jack russelt,es annyira megszerettem,hogy nagyon,egyszer,csak azt vettem eszre,hogy beszelgetek hozza az uton :D es rajöttem,hogy egy allat sokkal jobban megerdemli a zseretetet,mint nagyon sok ember.es ök is feltetelek nelkül szeretnek minket.remelem meg sokaig veled lesz Leo!
2014. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
De, a kutya pont hogy érzi. Lehet, hogy nem fogja fel olyan szinten, mint egy ember, de a kutyák pont azok az állatok, akik már képesek valódi érzelmekre.
2014. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3. : Koszii en is nagyon remelem!Az allatorvos szerint akar 16evet is elhet mert pincsi rotweiler keverek .

Csak mindennap felek hogy hamar elmegy az a par ev :(

Tudom 20eves fejjel kicsit hulyen gondolkodom..

2014. febr. 13. 19:49
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Amit a barátod mondott nemigaz! A kutya minden mozdulatod fogja érteni egy idő múlva és persze te úgy fogsz tekinteni rá mintha a gyereked lenne!:) és ez a normélis ,hisz a kutyának is van lelke neki is szüksége van a szeretetre ,a törődésre!!:) Foglalkozz vele sokat :)
2014. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Sokat szoktam,de pl en a kutyasulit " ellenzem" .

Egyszer voltunk kutyasuliba es tok hulyesegekre akarjak tanitani oket , mint a bohocok...Atugrani a karikat meg stb ..

Nekem annyi eleg hogy leul ha kerem , megall seta kozbe ha kerem .Es a + meg pacsit is ad ha fincsi kell neki :-)

2014. febr. 13. 19:56
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Igen, beteges amit csinálsz. Ez a majomszeretet nem jó. Nem tudod elkülöníteni őt az emberektől, neki nem gáz sőt egy idő után természetes hogy 8 órát kibír pisi nélkül (nem megerőltető neki, ha belegondolsz sokkal kevesebbet is iszik mint te), te meg ezen stresszeled magad. Az meg hogy sírsz hogy hamar elveszíted... Ahelyett hogy kiélveznéd a vele töltött időt. Egyszer meg fog halni, hamarabb mint te, ez TÉNY. De nem kell erre gondolni, mindennek eljön az ideje, de ő még csak az élete elején jár.

Én jobban szeretem a kicsit önállóbb kutyákat, az olyanokat akik felfedezik a környezetet, játszanak egymással, stb., kifejezetten ellenszenvesek az olyan kutyák akik úgy lettek nevelve hogy a gazda s*ggéből ne másszanak ki egy pillanatra se, és teljesen önállótlanok.

Amit a kutyaiskoláról írtál fatális baromság, szerintem soha nem is jártál még ott. Célja gyakran rehabilitáció, szocializáció, engedelmességre való nevelés, a kutya és gazda közti kapcsolat erősítése, a gazda megerősítése a vezér szerep fenntartásában. Illetve létzik még örző-védő tanfolyam is, az meg aztán végképp nem karikán ugrálás, gondolhatod... Amiről te beszélsz egy SPORT a kutyával, és azért azt se kéne bohóckodásnak nevezni, amíg nem tudod utánuk csinálni...

2014. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Én is imádom a kutyámat mintha a saját kölyköm lenne. De tudom azt hogy kutya és falkavezérre van szüksége. Ezért nem biztos hogy az jó ha bőgsz amikor hozzád bújik. A falkavezér erős, ne tőle várd az erőt, mert az hatalmas teher lesz neki egy idő után(anyám ugyan ezt csinálta és van egy 6 éves ideggyenge kutyája, aki nem falkavezér típus de úgy kell viselkednie, mert nincs falkavezér. És stresszelni fogsz ha elmész mert félt téged.). Imádd szeresd, vigyázz rá de légy erősebb ne ródd rá azt a terhet hogy neki kelljen vezérnek lennie.
2014. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
En ugy gondolom ,hogy felesleges ,voltam kutyasuliba vele es az oktato mondta tobbek kozt ezt is...Mellesleg az en kutyam roti kevereke azert mert szeret es var haza o is ha kiviszem futtatora a kutyakkal jatszik rohangal ..kifejezetten edesanyam kutyajat szereti egesznap eltud vele jatszani ..ennyit errol .
2014. febr. 13. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!