Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar a 7 hónapos amstaffom...

Locamotiv kérdése:

Nem akar a 7 hónapos amstaffom ugatni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Majd ugat, ha akar. Vannak kutyák, akik nem ugatósak, ennyi.
2014. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kiegyensúlyozott kutya, nem frusztrálja semmi, nem fél, nem szorong.


Ha esetleg még soha nem hallottad és attól félsz, hogy nem is tud ugatni, akkor menj el állatorvoshoz és mondd el neki, hogy ettől tartasz.

2014. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként volna rá bármi oka, hogy ugasson?
2014. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az amstaff alapból nem ugatós fajta, az enyém 1 éves, de csak egy-két alkalommal hallottam ugatni. Ha elviszed ÖV-re ott előtudják csalogatni belőle. De pontosan miért is szeretnéd ha ugatna? Én kifejezetten örülök neki, hogy ilyen.
2014. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Imola Ágnes ***** válasza:

Az Amstaff nem ugatós...enyyi...7 hónaposan pedig nincs is még oka rá. Az én kutyám sem ugatott kölyök korban...aztán meglátta Dr. House-t a TV-ben és leugatta... minden kutya tud ugatni, csak nem mindíg van rá oka.

Baránőm Amstaffjával az "ugass" parancs megtanítása, kínszenvedés volt. Örülj neki h ilyen:)

2014. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 horex ***** válasza:

Dogocskám volt az se ugatott sokáig. Aztán számitógépröl generáltam kutyaugatásokat. Az egyikre visszugatott :)

Az se egy ugatós fajta.

2014. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vedd ki belőle a hangtompítót!!!!!!

idióta kérdésedre, kapsz egy idióta választ:)

2014. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dorje1234 válasza:

Valószínűleg némasági fogadalmat tett.

Tiszteld a döntését, és ne cseszegesd.

2014. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!