Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez is a dominancia jele? Fontos!

Ez is a dominancia jele? Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos kan kutyám,és régen "játszott" az ágyával,de egyből rászóltam(meg rendeztünk a rangsort),már nem csinálja senki előtt. Viszont van amikor bemegyek a szobába,és olyan pózban ált,viszont ahogy meglátott,egyből abbahagyta. Előttünk egyszer sem csinálja,viszont vannak ilyen alkalmak. Ez is a dominancia jele? Légyszi segítsetek! első kutyus..

2014. febr. 14. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, valószínűleg mielőtt beléptél ledominálta azt a valamit (ágyát, játékát, mindegy). De mivel azonnal abbahagyta, ezért nem volt tiszteletlen veled szemben. Abszolút tudja, hogy ő alattad van a falkában. Szerintem ez nem jelent problémát, engedd, hogy őalatta is álljon valaki a rangsorban. :)
2014. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben,akkor jó :) köszi a választ!! :)
2014. febr. 14. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy annak a jele, hogy tudja nem csinálhatja és ha meglát akkor tudja hogy kapni fog érte.
2014. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha minden más dolog rendben van, akkor 1. válaszoló válasza, ha nem így van, akkor valószínűbb, hogy a 2. válaszoló válasza van érvényben.
2014. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most válik ivaréretté, szóval normális, de ettől függetlenül ne engedd neki.

Javaslom az ivartalanítást ;)

2014. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már ivartalanítva van :) már 6 hónaposan megtettük,még az első tüzelése előtt
2014. febr. 14. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Kan kutya nem tüzel, hanem ivaréretté válik ;) Egyébként jó döntés volt az ivartalanítás!

A hágómozdulat minden kutyában benne van, nekem a szuka kutyám kapta el egyszer a plüssmacimat, pedig csak 4-5 hónapos volt akkor. Rászóltam határozottan, a macit eltettem, és soha többé nem próbálkozott semmin.

2014. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!