Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro Planról mi a véleményetek?...

Pro Planról mi a véleményetek? Ezt tervezem a 3éves keverék yorkie-csivava kutyámnak: Pro Plan Small&Mini Adult Sensitive Derma

Figyelt kérdés

A lazacost néztem ki, de van ilyen pulykás is. (Pro Plan Small&Mini Adult Digestive Comfort)

Vagy még nézegettem a Brit Care tápját (Brit Care Hypo-Allergenic Adult Small Breed Lamb & Rice), csak abba bárányhús liszt van, s azt mondják az annyira nem jó, meg nem is találtam meg, hogy hány% az a húsliszt. Vagy valami más ötlet hasonló árkategóriában? 1000Ft/1kg körül.



2014. febr. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pro Plan a minőségéhez képest szerintem drága, vannak jobb tápok is ennyiért. Nem tudom hol veszed, de én úgy láttam hogy kilója 1800 forint körül mozog. Ennyiért már vehetnél Acanát is, netről rendelve 1325 forint kilója ha nagy adagot rendelsz: [link]


De ezek is jók és hasonló árban mozognak:

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Itt néztem, innen szoktam rendelni. 7,5kg 1074ft/kg.

De akkor utána olvasok a többinek is, amit ajánlottál.

2014. febr. 15. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Lazacos Sensitive-et etetek, bevált, végre hízott a kutya és a széklet is jó. Nem kifejezetten kistestűeknek való, de 800Ft/kg körül meg lehet kapni, ennél többet Pro Planért nem is nagyon fizetnék.
2014. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mony ***** válasza:
Azt kell venni,ami a kutyádnak a legjobb.Hiába jó a Josera,meg stb. ha esetleg a kutyusnak nem jó.Nekem az összes közül a Josera volt a legszimpatikusabb,de fosott tőle a kutyám.A Pro Plan bevált volna,de annyira kicsik a szemcsék,hogy csak nyelte nem rágta.A Royalt sokan lemondják,hogy annyiért jobb tápot is lehet venni,de hát mit csináljak,ha ettől jó a széklete és szereti is.Nekem sem szimpi a Royal annyira,de a kutyám döntött helyettem. :) Mi vagy 5-6 táppal próbálkoztunk,mire megtaláltuk a megfelelőt.
2014. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. most britet kap de annyira nem tetzik neki. ugy vettem eszre. hoztam kostoloba neki ilyen lazacost. az tetszett neki de lehet h csak az ujdonsag hatasa miatt.
2014. febr. 22. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Acanaról annyit hogy az én kutyám szétvakarta magát tőle... Úgyhogy nem kell bedőlni a drága tápnak...Így van az való a kutyusnak ami neki a legjobb. Az én 4 éves havanese szukám kölyök kora óta pro plant eszik, most éppen a legújabbat a pro plan delice-t. Na azt imádja.
2014. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!