Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet kutyát elkapni?

Hogy lehet kutyát elkapni?

Figyelt kérdés

Közel fél éve egy kutya tűnik fel időnként az utcánkban.

Nem tudom, hogy kóbor kutya, vagy valakié, de nagyon féltem a macskáinkat, mert már kettőt elkapott amiből az egyik elpusztult.

Messziről követtem hátha elvezet a gazdájához, de hiába, mert csak cammog össze-vissza, ha meg észrevett akkor úgy elfutott, hogy nem tudtam követni.

Tehát a lényeg, hogy valami tippek kellenének, hogy kapjam el a kutyát. A sintért hiába hívom ki, mert csak időközönként tűnik fel a kutya (kb heti 2x-3x), a gazdája nem tudom ki lehet (ha egyáltalán van), a macskáink viszont veszélyben vannak!

Örülnék ha valaki meg tudna dobni pár tippel, hogy hogyan kapjam el még kihívom a sintért vagy hasonlók.



2014. febr. 15. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj kitenni egy ketrecet közel a házadhoz és tegyél bele mindenféle kaját. Ha kóbor kutya akkor biztos éhes és ha látod hogy eszik akkor gyorsan csukd rá :)
2014. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben az országban ilyesmivel sajna nem foglalkoznak megfelelően. :(

Ne a sintért hívd ki, mert az viszi és elaltatja pár nap vagy hét után a kutyát. :(

Keress környékbeli állatvédő szervezetet, ők be szokták fogni a kutyákat. Aztán meg gazdisodhat is. :)

2014. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, a kutya bemegy a kertbe és ott kapja el a macskát? Mert ha kinn az utcán, akkor talán a macskákat kéne biztonságba helyezni, nem?


Ha ilyen félénk, nem fogod tudni elkapni, csak bottal vagy sedalinnal.

2014. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kertségben lakunk a város mellett, nem tudom, hogy lehet egy macskának parancsolni, hogy maradjon bent amikor kertes házban lakunk.

Éjszaka behozzuk, de nappal kint vannak. De van olyan macska ami napokra eltűnik, így éjszakára nem tudok mit csinálni, hiába hívom nem jön.

Ezért is lenne fontos elkapni, mert még oké ha nappal felfut egy fára, de éjszaka ha valahol elbújik aludni, ott bármikor rátámadhat.

2014. febr. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!