Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hova teszitek a szukátokat...

Ti hova teszitek a szukátokat mikor tüzel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amikor munkába mentek. Addig bent van a lakásban? Vagy hogy oldjátok meg?

2014. febr. 16. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bent van a lakásban egyébként is, így akkor is, mikor tüzel.
2014. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon vagyok, de hogyha mégis mennem kell valahová, akkor bent van a lakásban. Egyébként meg felváltva vannak kint a kannal.
2014. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én szuka kutyám még nem tüzelt, hiszen csak 4 hónapos. Az első tüzelése előtt ivartalaníttatni szeretném.

Amennyiben ivaros felnőtt szukám lenne akkor ugyanúgy a lakásban tartanám, mint mindig és a sétáltatások alkalmával pórázon lenne, fokozottan figyelnék, igyekeznék nem menni más kutyák közelébe vele. Amennyiben kinti kutyám lenne beengedném a házba, legalább az előszobába, ahol nem baj, ha bepiszkít.

2014. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem most tüzel.

Ilyenkor bent van velem, és még az udvarra is csak felügyelettel mehet ki.

Ha el kell mennem itthonról, akkor meg kulcsolom az ajtókat mert ki tudja nyitni, és bent marad míg haza nem érek

2014. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ivartalaníttasd, és akkor nem fog tüzelni! ;) Egyébként tüzeléskor a lakásban tartottam, amíg nem ivartalanították.
2014. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mint mindig bent tartom. Szerencsére nincsenek családalapítási tervei, sose engedte magára a kanokat, ezért sétálni is el tudunk vele menni akkor is ha tüzel, el lehet engedni pórázról.
2014. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Firestorm ***** válasza:

Én kés alá tettem,bár tüzelés után egyből.

Szerintem Te is ivartalanítsd és akkor nem lesz probléma :)

2014. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laktózmentestej ***** válasza:
100%
Az egyiket a mosógépbe, a másikat meg a mikróba teszem.
2014. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!