Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az utolsó napos...

Mit gondoltok az utolsó napos vemhes kutyák ivartalanításáról?

Figyelt kérdés

Véleményekre vagyok kíváncsi, összeszólalkozásra nem. Ellés előtt 1-2 nappalra gondolok az utolsó naposnál. Nem, nekem nincs vemhes kutyám, egy idős szuka kutyim van, sose volt kölyke, és nem is lesz.

Köszönöm mindenki válaszát!



2014. febr. 16. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet szules elott 1 nappal ivartalanitani.
2014. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Előre kell(ene) gondolkodni minden gazdának. Sajnos még mindig makacsul tartja magát az a tévhit, hogy életében egyszer ellenie KELL a kutyának, sokan ezért nem ivartalaníttatnak azonnal :(
2014. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Múltkor egy baromi nagy veszekedést olvastam erről pro-kontra, és van olyan állatorvos aki megteszi, van aki nem. Ezért kérdeztem.
2014. febr. 16. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Technikailag megoldható, csak nem javasolt.
2014. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Firestorm ***** válasza:

Szerintem akkor már nem igazán egészséges dolog.

Viszont valóban már akkor kellett volna kiivartalanítani mikor befedezték,jobb esetben még előtte.

2014. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én totálisan elfogadhatónak tartom, személy szerint támogatom. Túl sok kutyát láttam már amiatt aludni, h nem volt ivartalanítva a szuka.
2014. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ellenzem. a szelekcióra mindig is szükség volt, főleg napjainkban. Ez sem rosszabb, mint elaltatni 1 naposan.
2014. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy épp élve elásni a megszületett kölyköket,falhoz vagy ásóhoz csapni,vízbe fojtani stb.

Felénk pl.fenti módszerek teljesen természetesek és elfogadottak,mindennaposak.Ennél már jobb a vemhes szuka ivartalanítása.

2014. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!