Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most igy mit csinaljak?

Fallas kérdése:

Most igy mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Van 2 kuvaszunk de egyikkel se foglalkozunk...En nagyon szeretnek egy mudit mert az az alomfajtam de ugye itt van a ketto kuvasz es az hogy nezne ki hogy ok kinzodnak a mudi meg mindent megkap.

A kan be is van zarva....

Szoval eleg rossz az eletuk.

Ma megprobalom a lanyt megsetaltatni ha apam megengedi. Ha sikerul jon o is es akkor mind kettonek vegre lesz egy csodas napja.


A kan 1 masik pedig 2 eve van nalunk.


Ha lenne egy mudim neki napi 3x seta ami kb 5 oraig tartani, az esos idokben pedig 3 oraig. Rendesen megtanitanam az ilyen ul,fekszik ..stb-t es nem szenvedne mert le lenne farasztva.

De mint mondtam 2 szenvedo alany melle 1 boldog eleg rossz lenne. Szerintem gyakran ossze is kapnanak.


Azt kivanna hogy meghaljanak meg gonoszsag!

Most akkor legyek turelemmel meg vagy 3-4 evig?



2014. febr. 16. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Foglalkozz a kuvaszokkal. Pont. Ha mellettük lesz még időd egy mudira is, hajrá!

Egyébként mi lesz 3-4 év múlva? Vagy nálatok csak 6 év a kutyák átlagéletkora? mert akkor úgy általában felejtsd el a kutyatartást, keress új gazdát a mostaniaknak, és ne is jusson eszedbe többet ez a dolog.

2014. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire nem foglalkoztok szegény kutyákkal akkor legalább ajándékozzátok el őket, nekik is jobb lesz és nektek is

de lehetőleg jó helyre, ahol nem bántják őket, törődnek velük és nem kutyakészítőmasinának használják fel a két kutyát

2014. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ugye ez csak kamukérdés? Van két elhanyagolt kutyátok és te szeretnél egy harmadikat? Minek?! Nem okoztál már érző élőlényeknek elég szomorúságot? Komolyan azt képzeled, hogy 3 hétnél tovább tartana a lelkesedésed az "álomfajtád" iránt?! Ha képes vagy belenézni annak a két kuvasznak a szemébe és nem törődni velük, akkor nem vagy te alkalmas a kutyatartásra úgy általában. :(
2014. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha lenne egy mudim neki napi 3x seta ami kb 5 oraig tartani, az esos idokben pedig 3 oraig. Rendesen megtanitanam az ilyen ul,fekszik ..stb-t es nem szenvedne mert le lenne farasztva. "


Mi tart vissza, hogy ezeket a már meglévő két kutyáddal csináld??

2014. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

11 eves vagyok...


Es nem ertelmeztitek rendesen..de nem baj:)


Azrt 3-4 evig mert ha igy folytatjuk meghalnak...


Alomfajta, vele nottem fel es 9 evesen hunyt el a volt mudink. En akkor voltam 7 eves.


Megprobalok veluk foglakozni de hozzam kepesek hatalmasok ugy 2-en

2014. febr. 16. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát 11 évesen egy mudi sem való neked, meg úgy általában kutya, hiszen nem tudsz érte felelősséget vállalni, se pénzed, se beleszólásod a család dolgaiba. Várj ezzel még 6-7 évet, kutya akkor is lesz.
2014. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg a kuvasz az álomfajtám. Viszont várnom kell rá.
2014. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ilyen körülmények között hogy tarthattok kutyát. Úgy látom, te elszántabb vagy, mint a szüleid. Próbálj velük beszélni. Értesd meg velük, hogy ez a kutyák számára nem megfelelő, és pláne nem normális tartási forma. Ha nem értik meg, adjátok oda olyannak, aki valóban tud velük megfelelően foglalkozni.
2014. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Legalább a kant engedjétek ki a kertbe a szuka mellé, ha már semmi foglalkozást nem kapnak!!!!

Istenem, miért kell minden fűnek-fának kutya manapság?????

2014. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos es kevesbe hasznos valaszokat!
2014. febr. 18. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!