Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem meg a kutyam?

Hogyan neveljem meg a kutyam?

Figyelt kérdés
van egy 5 honapos golden retrieverem, aki nagyon neveletlen, es nem tudom hogy nevejem meg. Az alapokat(ul,fekszik) tudja, de azt hogy marad, meg helyedre meg porazon setalni azt nem tudja. amikor kiengedem az udvarra mindig a labam elott fut el es felbukok benne, ugral ram es nem lehet lenyugtatni... Tudnatok segiteni?,:o

2014. febr. 16. 23:46
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sempai:


Nem tehetek arról, hogy nem tudsz olvasni: megfelelő viszonyt, nem jó viszonyt. Ergo: falkavezér és alárendelt. A másik hozzászólásod olvasva, hát, úgy látom el vagy telve magaddal eléggé rendesen, de nem tehetek arról, hogy nem tudod felfogni, a lényeg, hogy a kutya értse a parancsokat, az, hogy milyen módszerrel tanulja meg az eb, az a gazdán és a kutyán múlik. Klikkeres vagy tükör módszer, teljesen mindegy, légy következetes, ennyi a lényeg.

2014. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 eszter04 válasza:

Szerintem vidd el egy kutyaiskolába ahol profi segítséget kapsz.

Én a gödöllői kutyasport központot ajánlom itt jo oktatòk vannak,segítőkészek és mindent megtudhatsz a kutyakról. :-)

2014. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!