Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hal meg a mamakutyában...

Mitől hal meg a mamakutyában a kölyök és születik holtan?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kismillió oka lehet, a fertőzéstől kezdve a genetikai rendellenességen át bármi. Állatorvos tudna pontosabb diagnózist adni.
2014. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:
A kölykök sokan vannak. Sokszor van, hogy az egyiket elnyomják, vagy az elhúzódó szülés közben lesz baja. Az állatorvos sem tudja.
2014. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy tenyésztőnél volt nekem lefoglalva 1 szuka kiállításra. Az anyjának született 2 szuka és 2 kan. De császározni kellett mert 4 kiskutya bent ragadt és már halott volt. Vissza mondtam a foglalást mert a kettő nem tetszett :)
2014. febr. 17. 09:25
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Ez bizony előfordul. Talán császározni is a halott kölyök miatt kellett.
2014. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szuka nem a legideálisabb tenyésztésre ezek szerint.
2014. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az miatt kellett, hát nem baj, várok tovább, csak szerettem volna tudni mert az illető nem volt hajlandó válaszolni és ha nekem is lesznek egyszer valaha kölykök szeretném tudni. Azt hittem vitamin hiány, megerőltetés vagy mondjuk durva játszás okozhatta.
2014. febr. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!