Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is szokott puszikat...

Nektek is szokott puszikat adni a kutyatok? Es ti viszonozzatok? (Persze nem nyalogatva csak cuppogva, puszi a noziara, vagy a pofiara) 14L

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Én soha nem engedtem, hogy a kutyám megnyalja az arcomat, és sose éreztem ingerenciát arra, hogy megpusziljam őt.
2014. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Azt nem szeretem ha szájon nyal.. Az arcom nem zavar. Puszit szoktam neki adni a feje tetejére ha olyan kedvem van.


Most az új kis kutyám arra tanítottam meg hogy eszkimó puszizzunk :D az mindenki szerint elfogadható és nincs megbotránkozás sehol :D

2014. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tanítottam meg puszit adni az enyémet, hogy csak az arcomhoz nyomja az orrát. nem nyal képen. Én is megszoktam puszilni az orrnyergét, vagy a feje tetejét. Se száját se az orrát nem puszilnám meg.
2014. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
gondolom te szoktál és el is kaaptál valami fasa betegséget.azért nem vagy suliba..hm?
2014. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam puszilgatni oldalt a pofijukat vagy a fejük tetejét, de azt nem engedem, hogy ők megnyaljanak. Nálunk olyan van, hogy nyuszipuszi az annyi, hogy az arcomhoz nyomja a száját egy pillanatra de nyalás akkor sincs :)
2014. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:

Mi a fene az a nozia, pofia?

Egyébként nem szokott. Nálunk tilos a nyalakodás a felugrálással együtt.

2014. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4es;Nem hiaba az a neved ami..

Mellesleg nem kaptam el semmit-.- Miert kapnek el barmit is?

En szoktam puszilgatni ot ,es o is mindig rengetegszer nyalogatja az arcom vagy a szam.

Ami erdekes ha megharap visszaharapok,es utana csak puszilgat ,ugy kell levakarnom magamrol ot .

2014. febr. 17. 09:08
 8/11 anonim ***** válasza:

a szájra nyalással csak annyi a baj hogy ő szájával végez mindent a fenekétől a nemiszerve tisztán tartásáig mindent. Az úton útfélen megkostólt dolgokról ne is beszéljünk.


Tehát ha nicns szerencséd 1-1 puszival kaphatsz egy adag kikit vagy hüvelyváladékot is a szádba rosszabb napokon egy kicsit a tüzelés véréből akár vagy a séta közben benyalintott szemetekből...

2014. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én se engedem, hogy szájon nyaljon. nálunk az orrát nyomja az én orromhoz vagy az arcomhoz de sose dugja ki a nyelvét. nem is akarja.

Azonban azt erős túlzásnak érzem, hogy bármit elkapnék tőle. tisztább, meg egészségesebb, mint sok ember. 100%-ra tudom, hogy ha lennék olyan beteg elme, hogy egymásszáját nyalogassuk se kapnék el tőle semmit.

De, kedves fertőzéssel dobálózó, gondolom a neved nem véletlen..

2014. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém nagy ritkán megnyalintja az arcomat, ha felveszem, de nem jellemző. Én nem szoktam őt puszilgatni, max. belefúrom az arcom a hatalmas, mindenét beborító rasztaszőrébe. (Tiszta!) :D
2014. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!