Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az OfNewDeal kennelben mennyik...

Az OfNewDeal kennelben mennyik a kutyák?

Figyelt kérdés

Tudom tudom változó meg minden de valami közelítő árat mondjatok ami általában szokott lenni a kutyusok ára !

Lehetőleg tapasztalt válaszolok írjanak akik mar vettek tőlük kutyust , es

Hogy ő mennyiért vette ? !

Negatív kommentelők kíméljenek a negatív kommentektől:)



2014. febr. 17. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibás szavakért :) azok írjanak akik vettek tőlük kutyust es akik vettek azok mennyiért vettek ?
2014. febr. 17. 14:37
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Édes drága Bencém, nagyon örülünk, hogy ennyire érdeklődsz a yorkshire terrierek után, de nagyon kérlek, legyen már benned egy kis önállóság. Fogod a telefont és felhívod a tenyésztőt, vagy írsz neki egy emailt és ő majd válaszol. A kiskutyáknak egyébként is változó az ára, lehet valaki 100 ezerért vette, mert olyan párosítás volt, most meg lehet hogy csak 80 lesz, ez abszolút változó.
2014. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm tanácsokat !

Írtam mar neki 1 hònapja es nem irt vissza :)

Azért írtam tudod ?

Egyébként meg azt írok ki amit akarok es ennyi ha nem tetszik nem kell válaszolni :)

De köszi szépen amit az árakról írtál :)

2014. febr. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!