Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kiskutyámmal?...

Mit tegyek a kiskutyámmal? Egész délután alszik, éjszaka pedig nem hagy engem aludni. :S

Figyelt kérdés
Próbálom én ébreszteni,de egszerüen nem ébred föl...felültetem,akkor meg elalszik ülve...
2009. dec. 9. 19:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most is alszik :\ Amikor én lefeküdnék,ő akkor kel :\
2009. dec. 9. 19:26
 2/11 anonim ***** válasza:

ezen változtass! hány hónapos?

mert ha nagyon kicsi megértem..

de ha nem annyira akkor sokat sétáltasd, játsz vele!

2009. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még picike. 9 hetes
2009. dec. 9. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodáld! Kölyökkutya :) Napközben próbáld felkelteni a figyelmét egy kis finomsággal, érdekes dolgokkal. Idővel majd este is fog aludni viszont egy jó darabig még nem hiszem :D
2009. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
éjszaka többször meg kell pisiltetni
2009. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A pisi megy már egyedül is a pelusra is neki:)

Nagyon okoks kuytus :)

Amúgy köszi mindenkinek.:)

2009. dec. 9. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kölyök kutya alszik vagy 18 órát naponta !

este vacsi előtt játsz vele, fárazd le egy kicsit, ( 5-10 perc játéktól kifárad :),aztán fél óra mulva vacsi ,és alszik mint a tej :)

persze akinek kutyája van, annak már tudni kell: hogy a kölyök kutya is sok-sok törődéssel jár éjjel is :)

szoktasd hozzá ,hogy este játék,aztán vacsi,aztán alvás !

3-4 hónapos korára átalussza az éjszakát.

1 éves korára, már úgy kell reggel felkelteni :)

21 órától-reggel 7-8-ig símán alszanak :)

2009. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nállunk is igy volt! :)

én is próbáltam nappal játszani vele többet hogy estére lefáradjon!viszont hazajöttünk sétából 2 óra alvás és éjfélkor megint pörgés volt ilyenkor kicsit játszunk még vele és utána bemegyünk a szobába aludni (ö nem velünk alszik ki v csukva) még kicsit játszik a játékaival majd ö is elalszik! :)

egészen addig alszik amig reggel v én vagy a barátom ki nem megy!utána beugrik az ágyba és köszönt minket! :)


kis türelem kell hozzá!majd a te kutyud is rájön h mikor kell játsz

2009. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ania! :) ez lemaradt :)
2009. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokat nem lehet tenni esetleg naponta sokat foglalkozz vele nappal és mondjuk este (ha benti kutya és szabad neki) fektesd kicsit magad mellé vagy ha kinti adj neki vmi kreatí játékot pl.:egy üreges gumicsontot és tömj bele egy kis konzervkutyakaját vagyjutalomfalatot!
2009. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!