Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kurtyája órákon át...

A szomszéd kurtyája órákon át ugat kikötve. Már szóltam 1 hónapja nekik, azt mondták, oké elviszik majd sétáltatni de semmi. Ha feltekerem nekik valami dubstep zeném, veszik majd a lapot?

Figyelt kérdés

Megkértem őket, hogy a jó szomszédi viszony érdekében tegyenek valamit, tartsák a garázsban, vagy adják oda másnak, vagy letojom mit csinálnak, de én pihenni akarok, és nem kutyaugatást hallgatni 3-4 órán keresztül mikor egyedül a kutya.


Azt mondták, oké elviszik sétálni! Azóta 1x nem vitték ez biztos! Mint előtte sem!


Ha feltekerek nekik valami jó kis mosógép zenét, és feléjük fordítom nyitott ablakkal a hangfalakat, úgy pár órára naponta, venni fogják a célzást?



2014. febr. 17. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos itt nem csak arról van szó, hogy zavarják a körülöttük lakókat, hanem arról is, hogy mindemellett kínozzák a saját kutyájukat.


Persze ha ilyen egyszerű megoldással rádöbbennek, hogy törődni kell az állattal, hajrá, de sajnos erős kétségeim vannak.

2014. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
gondolom falun élsz, ahol én azt gondolom teljesen természetes ha egy állat hangot adhat ki, ha jobban bírod a kocsik dudáját a percenként ház előtt megálló villamos hangját, repülőket, félre ne értsd egyikőköt pártját se akarom fogni, de remélem érted ezzel mit akarok mondani, van aki városi beállítottságú van aki falusi.. az igazi falusiaknak szerintem ez még fáradtam se ügy de gondolj bele, te is nyomatod nekik a "bumm-bumm" zenét ahelyett hogy addig pihennél.. azt meg szerintem te sem viselnéd el ha mondjuk emiatt elaltatnák vagy valami, mint szomszéd szerintem próbáljátok értelmesen megbeszélni esetleg javasold, hogy engedjék el vagy vegyenek neki játékot vagy te veszel pár ezer forint nem olyan nagy pénz ha ennyire az ínyedre van!
2014. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, rá kell szólni a kutyára. Nem hülyék, vagy fogyatékosok, ha rászólnak, és tudja, hogy miért, akkor abba fogja hagyni. Én az utcáról fogadtam be egy kutyát, 1. éjszaka 2-szer szóltam rá, második éjjel 1-szer, majd úgy egy hónap múlva elfelejtette, és akkor újra le kellett szidni, és azóta eltelt 1.5 év és egyetlen egyszer sem ébresztett fel. Ha ők nem nevelik, férkőzz a kutya bizalmába, és neveld meg te. NEM A KUTYA A HIBÁS! Ezt tartsd szem előtt!
2014. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második válaszolón jót derültem :))) akkor ezek szerint az én kutyám természetellenesen viselkedik, mert nem ugat 3-4 órán át megállás nélkül, mik vannak.


Kérdező, próbálj meg nekik még egyszer szólni, hát nem igaz hogy aki kutyát vesz magához olyan alapvető dologra se tudja megnevelni, hogy csendben maradjon és annyira se képes hogy legalább 1 elk_rt órára elvigye sétálni. Mond nekik, hogy kezdjenek valamit a kutyával vagy adják oda valakinek. Elaltatni gondolom úgysem fogják mert egyrészt az állatorvos egészséges állatot nem altat, másrészt pénzbe kerül, akkor már adják le menhelyre és többet ne legyen semmilyen állatuk.

Ha nincs változás továbbra sem akkor nyomjad a zenét, aztán majd észreveszik magukat.

2014. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj hogy a Kérdező hiába szólna rá a kutyára, az attól még ugyan úgy nem lett megsétáltatva és lefárasztva.
2014. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelentsd be az illetékes hatóságnál az állatkínzást...
2014. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. örülök hogy jól szórakoztatlak, de viszont b**zottul senki sem mondott ilyent :)
2014. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!