Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbullt mennyire nehéz...

A pitbullt mennyire nehéz betanítani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pitbull kutyát de félek, hogy agresszív lesz.

2014. febr. 17. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne tarts pitet, ha ilyesmitől félsz!
2014. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az érdekelne , hogy az agresszívitása ellen lehete cselekedni? Sok foglalkozás vagy ilyenek?
2014. febr. 17. 19:46
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Egy kutya sem születik agresszívnek. Ha nem tudod megoldani a megfelelő betanítását, inkább válassz másik fajtát! Ha el tudod vinni kutyasuliba, akkor nem lesz baj ;) És persze ne szaporítótól vásárolj, mert azok csak ideggyenge, beteges egyedeket gyártanak, szó szerint.
2014. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelő helyről veszed és megfelelően neveled, akkor nem lesz agresszív. Nem születik ugyanis annak.
2014. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kutyasuliba nem szeretném ˝ járatni˝ inkább én foglalkoznék vele.
2014. febr. 17. 19:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kutyasuliban téged tanítanak meg bánni a kutyával, nem a kutyán állítanak, hogy "jó" legyen.
2014. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen !
2014. febr. 17. 20:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kétségeid vannak akkor inkább ne. Ha te nem bízol magadban, pillanatok alatt ő is észreveszi, és szépen átveszi az irányítást. Inkább válassz valamilyen más fajtát
2014. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Imola Ágnes ***** válasza:
Mitől félsz? Hogy emberre lesz agresszív, vagy kutyára? Honnan szeretnéd venni?
2014. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Régen volt apukámnak is egy pittbulja és az egy idő után eléggé agresszívé vált és én is tartok ettől, hogy majd az lesz. Esetleg ha mégis ilyen fajtát veszek milyen ételel etesem majd? Nem csak táppal akarom etetni.

Egyik ismerösömtől venném ( nem tenyésztő ) mind két szülő eredeti törzskönyves.

Azért akarok ilyen fajtáju kutyá mert nagyon hűséges, jó kiállású fajta nagyon tetszenek nekem.

Esetleg más pittbulhoz hasonlító kutyák?

2014. febr. 18. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!