Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze lehet szoktatni egy...

Össze lehet szoktatni egy yorkit nagyobb kutyákkal?

Figyelt kérdés

Nekem van egy golden retrieverem es egy foci keverékem és az lenne a kérdésem hogy össze lehet szoktatni ezeket a kutyákat egy yorkival ?

Negatív kommenteket ne lecci :)



2014. febr. 17. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:
*foxi keverékem
2014. febr. 17. 20:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Kutya-kutya.
2014. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom de nagyon mások es felek hogy bántaná :)

De jo lenne hogy yorki szakértők írjanak mert ők biztos tudnák:)

2014. febr. 17. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Össze lehet. Nekem ugyan nincs yorkim de a barátnőmnek van egy, a társa egy corso. Nagyon vagány jófej a kicsi, egy picit se tart a nagytól. Kijárnak velünk bandázni, a pici együtt játszik boxerrel, vizsivel, goldennel és sose volt gond velűk. Egy idős hölgy az utcába meg n.juhász mellett tart yorkit ő is rendben van. Annyi a dolog titka hogy normálisan kutya ként vannak nevelve.
2014. febr. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hogy nevelted a kutyáidat, ha attól félsz, hogy bántanák a kicsit? Mi az, hogy nem tudod hogyan reagálnak a kicsi kutyákra? Ha ennyire nem ismered a saját kutyáidat, akkor hogy akarod összeszoktatni őket bármilyen másik kutyával? Előbb kicsit érteni kellene a kutyákhoz, nevelni és szocializálni a meglevőket és csak utána bevállalni egy harmadikat!
2014. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Firestorm ***** válasza:

Yorkim volt és össze lehet.Állandóan voltak itt nagytestű kutyák mellette amiket utcán találtam és soha nem cseszegették egymást.Az utca kutyák örültek,hogy meleg helyen lehetnek,ahol kapnak ételt,italt és gondoskodást,eszükbe nem jutott volna,hogy annak a kutyának neki menjek akié az egész territórium.

Legutoljára kaptunk egy kölyök staff-pit keveréket "ajándékba" és köztük sem volt semmi probléma soha,azon kívül,hogy a yorki tudatta,hogy felette áll a rangsorban.

2014. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jól neveltem köszönöm kérdésed :)))))

De itt én vagyok a kérdező nem pedig te ha akarsz válaszolsz tudod nem kerdezel ha pedig nem akkor nem ennyire egyszerű.

Egyébként meg a kutyám nem jön ki jól.masik kutyákkal ezért kérdeztem de amúgy semmi közöd nincsen hozzá:)))

Csókollak :)

A többi válaszolónak pedig köszönöm :)

2014. febr. 18. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen természete lesz a kutyusodnak.(yorki)

Ha nem irigy, akkor simán menni fog Szerintem.

Na jó, azért olyan simán nem, mert amilyen picik ezek a kutyuk, olyan hang,erő, makacsság és érzés van bennük. Ha irigy a kisyorkid vagy nagyon bújós, akkor nehezebb lesz, mert elhanyagolva fogja érezni magát.

Nekem is yorkim van, három éves.

De teljes mértékben megéri.

A legkedvesebb, legédesebb kutyus. :)

2014. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én 3 honapos kan yorkim nagyon joban van a Német juhász kutyánkal,semmi probléma nem volt .Szaladgálnak egyutt,de hát a német juhászunk elég turelmes és nyugodt nagy lány.A kis kutya sem durvul vele csak szépen szalad mellette vagy utána.Van egy másik yorki kan a rokonságban aki 4 éves,öt a pici kutya ugy hajtja hogy szegény azt sem tudja merre szaladjon,nem állitanám hogy kedveli a picit de nem bántja rámorog vagy ugat ha már nagyon elege van de a kicsi hajthatatlan nem hagyja akko sem.Ezt csak azért irtam le ,mert én azt gondolom mindegyik kutya tudni fogja hol a helye és mi a határ.Szerintem össze fognak szokni.
2014. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!