Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom mióta tüzel egyfolytá...

Kutyusom mióta tüzel egyfolytában meg akar szökni itthonról. Minden tüzelő szuka ezt csinálja?

Figyelt kérdés

előtte meg sem próbált kimenni még a kapun sem,annyira nyugodt teremtés!de most rá sem ismerek!meg kellett kötni!mostmár örökké szökni akar,vagy csak amíg tüzel?

köszönöm a válaszokat!


2008. júl. 21. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
ez normális. a tüzelés után abbahagyja.
2008. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
65%
Kutyája válogatja, nekem három szukám van. Ebből csak egy van, aki ha nem zárom kulcsra a kaput ki nyitja és kimegy! Persze ezt akkor is meg teszi, ha nem tüzel. A másik kettőnek még soha nem jutott eszébe kiszökni. Ha szerencséd van az első ellés után meg nyugszik és könnyebben kezeli a dolgot.
2008. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Egyik ismerősömmel is volt ilyen.Kiszökött az utcára de később viszajött.És pár hónappal később már kiskutyái lettek :)
2008. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Ez természetes, bár az én szukám nem csinált ilyet tüzelésnél.

Hogyha nem szeretnél egy felesleges almot, ráadásul keverékeket, inkább ivartalanítsd ki. A tüzelési időszak nem is fogja érdekelni, hidd el! De a megkötéssel csak a kutyának ártassz...

2008. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen ilyenkor a kutya pasizni akar,de ha nem akarsz kiskutyákat ivartalanitsd,akkor nem akar majd szökni se.

Sajnos ilyenkor nagyon résen kell lenned,mert ilyenkor rengeteg kutyus veszik el,pont ezért mert kiszökik és nem talál haza.Javaslom hogy az ivartalanítás mellett dönts,akkor nem lesznek gondjaid vele,pár nap és helyrejön igaz kicsit drága,de sztem megéri a fáradságot,de csak ha nem akarsz kiskutyákat.

2008. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!