Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a kutyámat a lógásra?

Figyelt kérdés
Felkötöttem egy kerékpár külső gumit kötéllel a fára.. nem magasra simán eléri ugrás nélkül is.. de nem is érdekli.:/ ezen lehet változtatni? vagy ő nem szeret lógni és azért van?? Amugy 1és féléves AMSTAFF..

2014. febr. 18. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem szeret, meg az is lehet, hogy a bicikli gumi nem érdekli. Valami hurkát köss fel inkább, mondjuk olyat, amivel előtte már játszottatok és látod, hogy szereti.


Egy tipp: gumi kötéllel szerintem jobb lenne felkötni.

2014. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Expander van a kötél felett.. hogy tudja húzni.. (Ez jó a gumi kötél helyett nem?)
2014. febr. 18. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tudja, hogy mit kell csinálni, szoktatok kötelet húzni vagy ilyesmi, megmutattad neki, hogy ezzel is az a feladat, először a kezedben húztátok, aztán kötötted fel, vagy csak odaraktad neki a gumit, hogy találja ki ő, mire jó? :)
2014. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez elött csak rongyoztam vele.. azt cibálta rendesen.... a gumit is húzta a földön de mióta felvan kötve semmit nem csinálni vele
2014. febr. 18. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!