Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltás utáni rosszullét 8...

Oltás utáni rosszullét 8 hetes kiskutyánál? SOS

Figyelt kérdés

Kiskutyám megkapta a 8. hetes korban járó kombinált oltását. Már volt neki 6 hetes koráról egy parvo vírus elleni puppy oltása. Ma kapta a kombináltat pár órája. Most négyszer hányt, és szinte vizet kakilt... Nem is jó kedvű, de ha megkínálom táppal, rögtön rákap, csak kíváncsiságból kínáltam meg 1 szemmel, hogy van e étvágya....Holnap tudom orvoshoz vinni. Szerintetek mi lehet? Délelőtt még semmi baja nem volt. :( SOS. :( Most nagyon meg vagyok ijedve. :(

Amúgy mentett kutyus. 4 hetesen elpusztult az anyukája, azóta nevelem.



2014. febr. 18. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rosszul az oltástól, de hogy pontosan mit tegyél, azt állatorvos tudná megmondani. Telefonon sem tudsz beszélni eggyel?
2014. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagy gáz van, hívd fel őket, valamit biztosan tudnak tanácsolni: [link]
2014. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Imola Ágnes ***** válasza:
Előfordulhat, hogy lappangott benne a parvo, és most előjött.... sajnos megtörténik... ezért olyan fontos, hogy a teljes védettség előtt ne kerüljön kapcsolatba más kutyával... Vidd be azonnal az orvoshoz...
2014. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!