Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom elkaphatja tolem a...

A kutyusom elkaphatja tolem a betegseget?

Figyelt kérdés
Torok es Mandula gyulladasom van es a "tolvaly" kutyusom kicsente a taskabol a PZSt es meg is ette, nem tudtam tole sehogysem elvenni, utolerni, feltette mint a csontjat.Sajna a zsepi teli volt. O beteg lehet tolem?
2014. febr. 18. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Megdöbbentő, hogy egy zsebkendőt nem tudsz elvenni a kutyádtól... Amúgy nem, nem lesz baja szerintem.
2014. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer az egész családon, sorjában mindenkin átment egy járvány és érdekes módon a kutya is megbetegedett. Se előtte, se azóta nem volt beteg. Lehet hogy véletlen egybeesés, de azért érdekes. Bocs, ez kicsit OFF volt.
2014. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 11 éve vannak kutyák és bármilyen beteg volt vki a családban,a kutyák mindig a beteg család tag mellett feküdtek.Sose kapta el semelyik sem a betegséget.Egyik kutyánk is zsepi mániás,bár én eltudtam tőle venni,mielőtt megette volna,de kicsit megrágcsálta a trutyis zsepit,baja nem lett.


Persze azért máskor figyelj oda!

2014. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1. valaszado- mitol megdobbento? nem egy jarni nem tudo ebrol irtam, nem egy mini szobakutyus, kinti nagyon furge es fiatal jatekos keverek kutyuska, aki szalad mint a szelvesz, es sajna ha ra szoltam, hogy jojjon vissza mit csinal, annal inkabb nem jott. En meg sajna nem vagyok 1 elsportolo, hogy elkapjam.
2014. febr. 18. 20:39
 5/17 A kérdező kommentje:
mar csak azert fordult meg a fejembe, mert a doki ram szolt hogy fertozo.
2014. febr. 18. 20:41
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

ma 20:39

nem sportolónak kell lenni, hanem a kutyát megtanítani, hogy a te szavadra oda kell mennie.

2014. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk ha megneveled az is egy megoldás... Amúgy nem lesz baja.
2014. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

írd pontos jével a tolvajt és akkor nem kell idézőjelbe tenni :DD

amúgy ez vicces, hogy megkérdezed, mi ebben az érdekes.. kutya neveléséről hallottál már? én sem szupermaratont szoktam futni, ha valami rosszat csinál.

2014. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Immunrendszer kérdése. Ha alapból egészséges és jó erős az immunrendszer akkor nem lesz baj. Ha valami legyengítette akkor elkaphatja.


Egyébként érdekes, hogy itt mindenkinek milyen jól nevelt fegyelmezett a kutyája, csak sajnos valahogy az utcán sosem velük futok össze...

2014. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9. valaszadonak nagyon szepen koszonom, vegre 1 ertelmes valasz. 7bol 3 normalis valasz, szep eredmeny...


Az en kutyusom 6 honapos es a neveles elejen vagyunk, tobbnyire szotfogad, de nem mindig, van ez igy! Sajna idom sincs ra tul sok, de ha tehetem tanitgatom. Mielott nekem esne valaki, azert, mert dolgozom, gyerekeimet nevelem. Es ne jojjon itt nekes senki sem azzal, hogy minek kutya, ha nincs ra eleg idom!!! Hazorzo kell! gyerekeknek jatszotars kell!! Jobb helye van nalunk, mint ahol ot ket testverevel es az anjaval kidobtak az utcara!!!


Nagyon erdekes, hogy itt tobbnyire minden massal vannak elfoglalva, minthogy segitteni probaljank!

2014. febr. 19. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!