Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jó választás a Golden...

Miért jó választás a Golden Retriver?

Figyelt kérdés
Voltaképpen már egy rakás helyen olvastam róluk, de jelen esetben inkább hagyatkoznék a személyes tapasztalatokra! Igazából arra volnék kíváncsi hogy milyen jó, illetve rossz tulajdonságai vannak ennek a kutyának. Milyen személyiségű ember mellé javasolt, és milyen mellé nem?
2014. febr. 19. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Társaságkedvelő, barátságos, kedves és engedelmes a Golden Retriever.Jól kijön a többi kutyával, aranyos kutya. :)

Olyan ember mellé ajánlott, aki sportos, viszi magával kirándulni, futni, sétálni stb. :) Csak jót lehet szerintem róla mondani. :)

2014. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy kevésbé tapasztalt gazdik mellé is javasolt?
2014. febr. 19. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, való nem olyan tapasztalt gazdiknak is. Ha venni szeretnál egyet, ajánlom vegyél Goldenes könyvet mint pl. Golden retriever gaz di képző kisokost ;)
2014. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

Ok, ahogy látom, a pozitív tulajdonságait elmondják mások is...akkor én mondom a kissé negatív tapasztalatokat...

Folyamatosan boldog...kissé olyan mintha be lenne drogozva...minden érdekli, folyamatosan szaglászik.. nem szeretem azt benne, hogy kevésbé figyel a gazdára... nem várja olyan mértékben a parancsokat, mint más fajták..és nekem ez kissé zavaró.

Ugyanakkor számos pozitív tulajdonsága van, amiért megéri ezt a fajtát választani.

Ha ezen a fajtán gondolkozol, azt ajánlom, hogy ahogy hozzád kerül kezd el figyelemre tanítani, hogy folyamatos kapcsolatban legyen veled...

2014. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. febr. 20. 16:08
 6/7 anonim válasza:
Mert aranyos szep okos konnyen betanithatod majdnem barmire,huseges,barcsagos gyerekekkel,felnotekkel es mas alatokkal is.A hatranya az hogy elege nagy fajta es nemi helyet igenyel mast nem tudok mondani.Hat szerintem elen szemelyisegu emberhez valo mivel egyaltalan nem tarthato olebnek de hab nyugodt termeszetu vagy akkor is megszerethet de azert megis szuksege van mozgasra
2014. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Imádom nekem is ilyen kutyusom van 4 hetesen kaptam 8 évesen ,még velem is aludt míg kicsi volt és tejbegrízel etettük mert nagyon kicsi volt barátságos hűséges odaadó imádnivaló amikor hazajövök a suliból annyira örül nekem hogy majdnem ledönt a lábamról:)) nagyon szereti a gyerekeket is
2015. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!