Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik törpe tacskó? Lehet...

Létezik törpe tacskó? Lehet lakásban tartani? 10 éves vagyok. Csakhogy lakásban lakunk, de van belsőudvarunk és előttünk egy nagy park. Szóval nekem nagyon tetszik a tacskó, de ha létezik törpe, akkor olyat vennénk/örökbefogadnánk. Várom a válaszokat

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Se törpe yorkie és társaik...
2014. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Dehogynem létezik. Van törpe tacskó. Nálunk a konyhába mehet be. Ott alszik.
2014. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
Hivatalosan nincs törpe tacskó. Csak agyonnyomorítják őket, mint a "mini" yorkiekat és eladják őket jó pénzért...
2014. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 sippara ***** válasza:
91%

Istenem, 70 százalékos :D :D :D


Törpe/kaninchen/nyúlász tacskó bizony létezik:

[link]


...és mint minden más tacskót, ezt is CSAK lakásban lehet tartani, meg is fagyna a kertben.

2014. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ajánlom figyelmedbe, törpe tacskó mindig is volt.

2014. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Na, megjött Sipike, a mindent tudó :D
2014. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sippara ***** válasza:
88%
Nem vagyok mindentudó (mert így írják), csak nem írok bődületes baromságokat anélkül, hogy utánanéznék, aztán ha kijavítanak, nem kezdek el robotpilóta üzemmódban nyálfröcsögve szaporítózni, hanem esetleg csekkolom, igaza van-e annak, aki kijavított. Ettől függetlenül persze, köss belém, de akkor legalább nyelvileg helyesen. Köszi :)
2014. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Örökbefogadás érdekelne? Mert találtam egy hirdetést. Ötéves, örökbefogadható fiú tacskó. Igaz, nem törpe de mégiscsak tacsi.
2014. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a futrinka menhelynél van a tacsi fajtamentés, ott lehet még örökbefogadni, vagy pl ők mind tacskók/tacskó keverékek:


[link]


vagy a gazditkeresek.hu-n a keresési feltételekhez beírod, hogy tacskó.


Az allatok.info-n vannak tacskó-csivava keverékek, ők biztos kicsikék maradnak például.


A törpetacskóval az van, hogy egy tenyésztős, kennelből való példány 60-100 000 ft is lehet, nem tudom ilyennel számoltatok-e. Ha nem kennelből vesztek, akkor sajnos feltehetően az is keverék lesz, esetleg nagyon-nagyon beteges.


Úgyhogy én azt mondom, hoyg az örökbefogadandók között nézz szét, mindjárt linkelek pár cukit:)

2014. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem a nagy kedvencem ő, mert marha aranyos:


[link]


a többiek például:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ők a futrinkások: [link]


ezek csak példák de rengeteg van

2014. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!