Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elméleti kérdés! Nem lesz...

Elméleti kérdés! Nem lesz rosszul a kutya?

Figyelt kérdés

Ha abban a szobában alszik ahol épp füveznek?

Mégegyszer, a kérdés elméleti!



2014. febr. 19. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem :D
2014. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer a felelőtlen korcs unokatesóm áthozta hozzánk a kutyáját, miután füveztek az aktuális faszijával: az a szegény kutya készen volt. Először a térdemig ugrált, őrjöngött, aztán hirtelen váltással befeküdt a sarokba sírni, ömlött a könny a szeméből és nyüszögött, rossz volt nézni is. Végül aludt egy órát és majd csak ezután kezdett normálisan, kutya módjára viselkedni. Azóta az a kutya már az enyém, nem sokkal később lepasszolta nekem, neki csak pár hétig volt érdekes, ráunt és nekem adta, én nem használok ilyen szarokat, azóta sem láttam szegénykémet "olyannak". :/
2014. febr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 sippara ***** válasza:
100%
Szigggggorúan ELMÉLETILEG nem.
2014. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 sippara ***** válasza:
100%
Továbbra is szigorúan elméleti síkon maradva azt azért megjegyezném, hogy nyilván kölyöknek, kistestűnek nem feltétlenül tesz jót a dolog, és nyilván nem a füst pofájába fújásáról, hanem mellette szívásról elmélkedünk. Az én elméletemben közepes/nagytestű kutyákról lenne szó. Elméletileg.
2014. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha abból indulunk ki, hogy ha van egy szobában 3 ember, amiből az egyik csak úgy bent van, ő nem fog betépni attól, hogy bent van, de ha hozzáveszem hogy a kutya tizedannyi kiló mint egy ember, akkor hiába van csak úgy bent, megérzi? De nem érezheti meg mert a füst már használt, ilyen erővel ha nyitsz egy szobát, ahol valaki valamikor elszívott egyet, tudnál rá belépőt szedni egy napig? Hát... na ez az amin elgondolkoztam.
2014. febr. 20. 00:05
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval mérettől függ, elméletileg. Az alkoholról tudom (?) hogy a kutya nem bontja le, és ezért lenne rosszul ha meginna valahol valamit, de akkor erre ez nem igaz?
2014. febr. 20. 00:23
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol a kutyára pont ugyanúgy hat, mint ránk: ha magához képest sokat iszik, be fog rúgni. Megboldogult Kómár doktor úr tudna mesélni.
2014. febr. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és most akkor végülis az a kérdés, hogy a kutya rosszul lesz-e, vagy az, hogy be fog-e szívni? Nem mindegy :D
2014. febr. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz rosszul, esetleg a füst mennyiségétől függően egy kicsit kiszárad a szája és mammogni fog, de ennyi :D
2014. febr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz rosszul. Az én kutyám ahogy megérzi a spangli szagát rohan be a szobába és addig ott van, amíg füst van bent. Nem hiszem, hogy betép tőle, egyrészt mert soha nem fújjuk rá, másrészt pedig ugyanolyan aktív marad, amíg én néha a fotelból sem bírok kikelni. :D
2014. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!