Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után folyik a...

Ivartalanítás után folyik a tej a kutya cicijéből. A doki nem vette észre, hogy álvemhes. Kellett volna tudnia? Lehet ebből komoly baj?

Figyelt kérdés

Egy hete műtötték, napi egy hideg vizes borogatást írt elő...ha nem múlik hormonok.

Nem láttam cicifolyást műtét előtt.


2014. febr. 20. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnia kellett volna. Sajnos eléggé veszélyes nem megfelelő időben ivartalanítani a kutyákat (szukáknál tüzelés után olyan 3-4 hónappal a legjobb).
2014. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Október végétől november közepéig tüzelt
2014. febr. 20. 12:44
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy gondolom most, hogy ivartalanítva lett hamarosan csökken a hormon szint, és elapad a tejcsi is. Viszont figyelni kell, nehogy begyulladjon neki, mert a friss műtéti heg miatt az fokozottan veszélyes lehet. Azért egy gyulladás csökkentőt igazán adhatott volna neki!
2014. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Épp múlt héten beszéltem erről az állatorvosommal. Mondta, hogy egyszer ő is járt így, hogy ivartalanított egy álvemhes kutyát. Sokkal rosszabbak lettek a tünetek a műtét után. Kellett neki adni valami injekciót, hogy megszűnjön a tejtermelés. A nevét elfelejtettem, de azt megjegyeztem, hogy 10 ezer forint volt egy kúra.
2014. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Múlt hét szerdán műtötték és jövő hét csütörtökön kell kontrollra menni. Addig borogassam.

Basszus, pedig azt hittem jó orvos.

33ezer volt a műtét, akármennyit fizetnék egy szuriért. Nyakán találtam egy csokot, hurka formája van

2014. febr. 20. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem észre kell venniük, de biztos előfordul néhány eset, amikor nem annyira feltűnő. Szóval ettől lehet jó orvos, de vannak idióta orvosok is, pl akik leszarják, méhgyulladásra fedeztetést ajánlanak, meg rendszeres álvemhességre. stb...
2014. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

Amúgy én visszamennék hamarabb,és kérnék rá valami.A kontrollért nem szoktak pénzt elkérni külön műtétkor általában.

2014. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
Lehet, hogy észre sem vette. Nem mindig egyértelműek a tünetek.
2014. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk várni kellett amíg elmúlik az álvemhesség. Pont azért, mert esetleg egész életében folyni fog a cicije. nekünk ezt mondta a doki.
2014. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta egyszer egyszer előfordult, de borogatással azonnal leapadt...
2014. ápr. 26. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!