Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor minden nap órákon át...

Amikor minden nap órákon át hallgatom a szomszéd kutya monoton ugatását már nekem is ugatni támad kedvem. Dilis lennék?

Figyelt kérdés

A szomszéd délutános/esti műszakos általában. És mikor elmegy itthonról a kutyája az első 2-3 órát amit egyedül tölt monoton ugatással tölti.


Mikor tanulok délután/este órákon át leckét írok, minden, és órákig hallgatom azt, hogy "vau, vau, vauvauvau..." akkor már az idegem készek, és nekem is ugatni támad kedvem!


Elmebeteg lennék?

16/F



2014. febr. 21. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Én is szoktam. Mármint igen, ugatni. Néha a kutyámmal. Egyszerűen jólesik így is beszélgetni vele. Persze ilyenkor szerintem összezavarom, mivel fogalma sincs, hogy most mi van, hogy a gazdi is ugyanazt a nyelvet beszéli, mint amit ő.
2014. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fárasztó lehet, sajnálom, hogy így kell tanulnod. A csend és a jó levegő lett a legdrágább a világon.
2014. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vígasz,de én egész nap plusz éjjel hallgattam a szomszéd kutyãját x évig.Mára szerencsėre olyan öreg lett,hogy csak néhány alkalommal félórákra kapcsol be.De szívből kívánom,dögöljön már meg.
2014. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugattál már, vagy csak kedved támadt? Mert lehet hogy segítene levezetni az - egyébként jogos - feszültségedet, ha kinyitnád az ablakot és teli torokból átugatnál a szomszédba. De lehetőleg akkor csináld, amikor a szomszéd otthon van, hátha megbolondul tőle.
2014. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne elmondani a szomszédnak,hogy ez nagyon zavar,nem tudsz nyugodtan tanulni,próbáljon valami megoldást találni.Szüleid is elbeszélgethetnének vele.
2014. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hovarju ***** válasza:

Vedd fel a kutyaugatást valami felvevővel és amikor a szomszéd otthon van, teljes hangerővel játszd le neki kb.1,5-2 órán át naponta.

Ha reklamál, akkor mondd meg neki, hogy te is ezt hallgatod, ha ő nincs otthon.

2014. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!