Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit képzel magáról a szomszédo...

Mit képzel magáról a szomszédom? Még hogy fogjam be a kutyám száját? Hogy merészel ezért szólni?

Figyelt kérdés

Hogy Ő hetek óta hallgatja hogy ugat a kutyám.

-Ugat? Mondom, mikor? Mikor elmegy valaki az utcán, 3 óránként? Az igen!


És hogy idegesíti az órákig tartó ugatás? - Igen, füldugó 500ft és nem kell hallgatózni! A repülő ami elmegy a ház fölött nem idegesíti? TV van? Rádió van? Akkor?


De nem, mert mikor nem vagyok itthon, akkor órákig ugat!

-Igen? És majd fizet nekem, meg bevásárol? Mert akkor szívesen itthon maradok!


Meg, hogy neveljem meg a kutyám! - Ja, majd megtiltom, hogy ugasson mi? A verebekre is rászól, mikor csipognak mi? Én meg megtiltom magának, hogy beszéljen, köhögjön!


Jól letoltam a fejét, és ott hagytam!

Mit képzel ez magáról? Azt hiszi, majd megtiltom egy élőlénynek, hogy hangot adjon ki? Meg hogy csak körülötte forog a világ? Költözzön egy Sivatagban! ott nem fogja semmi zavarni, csak a szél!


Most mondjátok meg, mit képzel ez magáról? Ért ez a kutyákhoz egyáltalán??? Hogy neveljem meg! HAHA! Jót nevettem!



2014. febr. 21. 19:11
1 2
 1/13 sippara ***** válasza:
97%
Mondjuk neveld meg a kutyádat.
2014. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Ha velem beszéltél volna ilyen stílusban.... Ha a gyerekem lennél jó messzire eldobálnálak.


Egyébként, kedves kérdező. Igenis elképzelhető, hogy valakit idegesít a kutyádnak az órákig tartó ugatása.

Remélem te is füldugót fogsz majd venni, amikor a szomszédságban majd hosszútávon fogják törni a betont.


A stílusodon változtassál egy kicsit. ;)

2014. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
98%

Ha valóban ok nélkül órákon át ugat, igenis köteles vagy megnevelni, hogy ne zavarja a lakókat!

Mit szólnál, ha otthon ülő lennél kis gyerekkel v. nyugdíjasként és a szomszédban egész álló nap kutya őrjöngene???

2014. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Én azt nem tudom te mit képzelsz magadról. Ha az én gyerekem ilyen stílust engedne meg magának egy másik felnőttel szemben bizony sírva kelnék és feküdnék. Te akartál kutyát nem a szomszéd, mégis ő hallgatja órák szám. Nem arról van szó, hogy néha-néha vakkant egyet, hanem hogy idegbeteg módjára órákig ugat. Ha normálisan közelednél a szomszédod felé, mondjuk elnézést kérnél a kellemetlenségért, és megígérnéd, hogy többet fogsz foglalkozni a kutyáddal, lefárasztod, tanítgatod, neveled és addig is "itt egy doboz csoki kárpótlásul" mintjárt tűrhető szomszéd lennél, akihez normálisan állnának a többiek is.
2014. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne etessétek a trolt!
2014. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
te még nem hallottál arról,hogy a kutyát nevelni is kell?Lemozgatod hetente többször,rögtön kevesebbet ugat.Mert hogy, a felesleges ugatással van itt probléma.A füldugóval történő együttélés,nem természetes állapot.Ha a szomszédom lennél és ilyen stílusban reagálnál a panaszomra,vennék egyet és feldugnám neked.Annyiszor,ahányszor a kutyád rákezd.Csak hogy érezd a törődést.
2014. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez annyira nonszensz kérdés, hogy csak trollkodás lehet. Ha esetleg valami tragédia folytán mégsem az, akkor üzenem a kedves kérdezőnek, hogy ne szaporodjon.
2014. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Trolololol. Ha nem, akkor szimplán retard level 100.
2014. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szomszédom lenne,rég agyonvertem volna.Nem a kutyát,jelen esetben intelligensebb,mint a tulajdonosa.Nekem is van 2 kutyám,de igyekszem másokhoz alkalmazkodni.
2014. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk jelenleg 7 kutya van,abból 2 ideiglenes.De csend van.Kivéve ha jön a postás.Vajon miért?Az összetétel-1 boxer,1 foxi,2 szálkás tacsi keverék,és 3 cavalier.A foxit volt a legnehezebb leszoktatni a legyek ugatásáról...:D
2014. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!