Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit képzel magáról a szomszédo...

Mit képzel magáról a szomszédom? Még hogy fogjam be a kutyám száját? Hogy merészel ezért szólni?

Figyelt kérdés

Hogy Ő hetek óta hallgatja hogy ugat a kutyám.

-Ugat? Mondom, mikor? Mikor elmegy valaki az utcán, 3 óránként? Az igen!


És hogy idegesíti az órákig tartó ugatás? - Igen, füldugó 500ft és nem kell hallgatózni! A repülő ami elmegy a ház fölött nem idegesíti? TV van? Rádió van? Akkor?


De nem, mert mikor nem vagyok itthon, akkor órákig ugat!

-Igen? És majd fizet nekem, meg bevásárol? Mert akkor szívesen itthon maradok!


Meg, hogy neveljem meg a kutyám! - Ja, majd megtiltom, hogy ugasson mi? A verebekre is rászól, mikor csipognak mi? Én meg megtiltom magának, hogy beszéljen, köhögjön!


Jól letoltam a fejét, és ott hagytam!

Mit képzel ez magáról? Azt hiszi, majd megtiltom egy élőlénynek, hogy hangot adjon ki? Meg hogy csak körülötte forog a világ? Költözzön egy Sivatagban! ott nem fogja semmi zavarni, csak a szél!


Most mondjátok meg, mit képzel ez magáról? Ért ez a kutyákhoz egyáltalán??? Hogy neveljem meg! HAHA! Jót nevettem!



2014. febr. 21. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Péntek este van, előmászott egy újabb troll. Süt a kérdésből hogy kamu.
2014. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 csillag001 válasza:
38%
Azért nem kéne leordítani a fejét a szomszédnak és elküldeni, hogy vegyen füldugót. Ha nem úgy ment oda hozzád, hogy "Neveld már meg a kutyádat" hanem szépen megkért akkor neked se kéne vele kiabálni. Másrészt, ha a kutya nem este 10 és reggel 6 között ugat, akkor semmi baj. Csak éjszaka ne ugasson, mert akkor akár fel is jelenthet (ez nem azt jelenti, hogy ha jön valaki az utcán és ugat néhányat, akkor az már baj) csak akkor tud feljelenteni, ha éjszaka huzamosabb ideig ugat. Nálunk is vlt egyszer egy hasonló eset, de ahoz, hogy bármit is tegyen aláírásokat kell gyűjtenie.
2014. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk megnevelhetnéd a kutyádat. Attól félek nem kamu a kérdés, habár lehet csak én vagyok már kiábrándulva, és hiszem azt, hogy a magyar átlagember IQja vészesen alacsony. Ha mégis kamu, akkor kérdező-válaszoló 1-0, mert én bedőltem. ;)

Szóval, kutyaiskola, napi sok-sok séta, ami nem csak egészségügyi lófrálás a tűzcsapig, meg vissza, hanem többórás- sok km-es. Mindenki jár vásárolni, meg dolgozni, mégis a kutyások be tudják iktatni ezt a napi teendőik közé. És mondjuk elkezdhetnéd tiltani a vég nélküli ugatástól (igen, a kutyához alig értő szomszédod jobban ért a kutyához, mint te magad, micsoda váratlan fordulat... hiszen tiltani nem csak lehet, hanem kell is az ilyen viselkedéstől), érdekes módon, nekem egy szavamba kerül, és mindhárom kutyám elhallgat, pedig csak annyit tudtak kezdetben, hogy a nem tiltószó, és maguktól is rájöttek, hogy a céltalan ugatás helytelen. Ha nekem lenne olyen szomszédom, mint te, én husánggal verném el, pláne, ha ilyen hangnemet engedne meg magának velem szemben. Mégis mit képzelsz, hogyan beszélsz? Tényleg annyira otromba vagy, hogy egy kedves figyelmeztetéstől ilyen önző módon húzod fel magad? Sürgősen kérj bocsánatot, és hallgattasd el a kutyádat, amíg el nem vetetik tőled.

2014. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!