Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt mondják hülyeség kikötni...

Azt mondják hülyeség kikötni a kutyát, mert a betörő egyszerűen elsétál a kutya mellett. Hogy mész el 2 kikötött német juhász között?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkoztam. Hogy hülyeség ez a megállapítás! Itt írták, hogy nem csak rossz a kutyának láncra kötve lenni, de egyszerűen baromság is, mert a házat nem tudja őrizni, mert nem tudja a tolvajt megfogni!


Van 1 ház, ahol ki van kötve 2 német juhászkutya. Egymáshoz nem tudnak oda menni, de az egyik a garázs elé, a másik az ajtó mellé van kötve. Ha egymáshoz akarnának menni durván van között 2-2,5 méter.


Kérdés: Nem hiszem, hogy lenne olyan bátor ember, aki ezen a 2-3 méter távolságon ÁTSÉTÁL a láncra kötött ugató láncot elszakítani próbáló német juhász kutya között...


Tehát a ház meg van védve! Szóval a felvetés hülyeség, mert hiába van kikötve, én nem hiszem hogy lenne bárki, aki lenne annyira merész, hopgy átsétál 2 német juhász között...


Ugye hogy nincs ilyen ember? Vagy ha van, az tuti dilis!



2014. febr. 22. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám nincs kikötve, már sokszor elkapott betörőket és nagyon okosan támad. Attól is függ hogy mennyire gyorsak a kutyák!!!
2014. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!